Zamknij

Burger King zachęca klientów do zjedzenia Whoppera w saunie

Dorota Iglikowska
16.05.2016 11:24
Sauna Burger King
fot. www.facebook.com/tapahtumamaailma

Sieć restauracji szybkiej obsługi otworzyła pierwszą łaźnię parową. 

Restauracje typu fast-food prześcigają się w coraz oryginalniejszych kampaniach reklamowych. Niedawno firma KFC zaprezentowała kolekcję jadalnych lakierów do paznokci o smaku kurczaków. Teraz Burger King zaprasza klientów do pierwszej sauny, którą otworzono w Helsinkach. 

Wybór lokalizacji oczywiście nie był przypadkowy. Finowie kochają sauny, więc można przypuszczać, że taki projekt właśnie w tym miejscu na świecie szybciej osiągnie planowany sukces. Żeby zachęcić klientów do odwiedzenia nowego punktu, wyposażono go między innymi w 48-calowy telewizor oraz konsolę PlayStation 4. Wychodząc każdy z klientów może skorzystać z prysznica, a następnie wytrzeć się ręcznikiem z wyszytym logo Burger King.

Oczywiście najbardziej istotne jest to, że w łaźni można zjeść ulubione danie z oferty sieciówki. Nietypowy punkt otworzono w restauracyjnej części Helsinek. Bilet wstępu na trzy godziny do sauny kosztuje około 1000 zł. Bez odpowiedzi póki co pozostaje pytanie, czy w saunie pachnie burgerami i frytkami, czy może… Chyba nie ma innej opcji. 

Zobacz, jak wygląda sauna Burger King w Helsinkach