Zamknij

Amerykańska sieć fast foodów planuje podbój Polski. Ich burgerów spróbujecie tylko 27 lipca

Agnieszka Moczyróg
26.07.2017 14:39
Burger Wendy's
fot. www.instagram.com/wendys/

Sieć liczy na to, że swoją ofertą podbije serca Polaków. 

To dobra wiadomość dla wszystkich miłośników burgerów. Znana amerykańska sieć restauracji Wendy's, oferująca fast foody, zawitała do Polski. I choć póki co nie zostanie u nas na dłużej, Polacy będą mieli szansę rozsmakować się w ich daniach. 

Wendy's została założona w 1969 roku, a swoją główną siedzibę ma w Dublinie, w amerykańskim stanie Ohio. Ma wielu zwolenników, ale niestety raczej nie należą do nich Europejczycy. Mimo że sieć próbowała podbić także inne światowe rynki, wciąż największą popularnością cieszy się w Stanach Zjednoczonych. 

Wendy's nie rezygnuje jednak łatwo i ponownie zamierza zaproponować Europejczykom swoje specjały. Przedstawiciele Wendy's wyruszyli w trasę objazdową i w poszczególnych miastach Europy proponują mieszkańcom swoje specjały. 

Niektórzy z Was pewnie słyszeli kiedyś o Wendy’s, a może nie - ale czy może być coś lepszego niż świeży, soczysty hamburger zrobiony na zamówienie? Chyba nie. Mamy wszystko, co potrzeba, aby odpalić to ekskluzywne, jednorazowe wydarzenie i nie zamierzamy przy tym robić zbędnego zamieszania - chcemy po prostu dać Ci dokładnie to, czego chcesz. Wiemy, że Twój czas jest cenny - niepotrzebne Ci balony, atrakcje, wielka impreza czy event - chcesz po prostu zjeść fantastyczne jedzenie po atrakcyjnych cenach, podane z uśmiechem. I właśnie to robimy - czytamy na Facebooku "Wendy's w podróży po Polsce". 

Zasmakować w burgerach mieli już szansę mieszkańcy Krakowa, bo właśnie tam 25 lipca znaleźć można było stoisko Wendy's. Teraz tę szansę będą mieli mieszkańcy stolicy. W Warszawie skorzystać z oferty amerykańskiej sieci będzie można 27 lipca w restauracji Io Raviolo (Aleje Jerozolimskie 117) w godzinach od 11:00 do 14:00. Niestety, ilość burgerów jest ograniczona, więc lepiej być na czas. Za cały zestaw, czyli klasycznego Dave's Single Burger, mały deser Frosty, a także napój od Coca Cola, zapłacimy zaledwie 14 złotych. 

Smacznego :-) 

Zagłosuj

Spróbujesz burgera Wendy's?

Liczba głosów: