Zamknij

Wielka promocja w Biedronce. Na wyprzedaży znalazły się wszystkie fajerwerki

27.12.2022 11:36

We wtorek Biedronka wystartowała z wielką promocją na fajerwerki. Przy zakupie dwóch produktów na tańszy otrzymasz zniżkę w wysokości 50%. Sprawdź szczegóły oferty.

Pokaz fajerwerków
fot. Shutterstock

W Biedronce kupisz nie tylko artykuły spożywcze. Portugalska sieć sklepów w swojej ofercie ma również ubrania, dodatki do domu oraz kosmetyki. Ale na tym nie koniec. Ostatnio dyskont, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, poszerzył swój asortyment o... fajerwerki. Dodatkowo przez kilka dni będzie można nabyć je znacznie taniej.

Zobacz także: Widzieliście kiedyś kosmiczne fajerwerki? Astronomowie odkryli fascynujące zjawisko

Promocja w Biedronce. Na wyprzedaży znalazły się wszystkie fajerwerki

Zasady najnowszej promocji w Biedronce są bardzo proste. Przy zakupie dwóch produktów (w ramach jednej transakcji) na tańszy otrzymasz rabat w wysokości aż 50%. Na wyprzedaży znalazły się wszystkie fajerwerki. Dyskont oferuje szeroki wybór tego typu artykułów, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Trzeba jednak pamiętać, że fajerwerki sprzedawane są wyłącznie osobom pełnoletnim. 

Promocja wystartowała we wtorek i będzie trwała przez kilka dni - do soboty 31 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Warto jednak pospieszyć się z zakupem, ponieważ fajerwerki - jak to często bywa przy tego typu akcjach - mogą rozejść się w mgnieniu oka.

Jak czytamy w gazetce promocyjnej Biedronki, oferta nie łączy się z innymi promocjami. W przypadku spełnienia warunków dla więcej niż jednej akcji stosuję się tę, która jest korzystniejsza dla klienta. 

Promocja na fajerwerki w Biedronce
fot. biedronka.pl

Jak bezpiecznie puszczać fajerwerki?

Bardzo ważne jest, aby przed puszczeniem fajerwerków, dokładnie zapoznać się z instrukcją dołączoną do produktu. Petardy należy odpalać minimum 25 metrów od ludzi i zabudowań i nigdy w pobliżu wysokich drzew i budynków.

Po zapaleniu końcówki lontu trzeba natychmiast oddalić się na odpowiednią odległość wskazaną w instrukcji - przeważnie jest to 8 - 15 m. Jeżeli produkt nie zadziała, nie wolno się do niego zbliżać przez minimum 15 minut. 

Zobacz także: Ta sukienka z Sinsay to hit idealny na święta i sylwestra. Kupisz ją za 59,99 zł

loader

RadioZET.pl/biedronka.pl