Zamknij

Jaka myjka do okien? Wybieramy najlepszą!

24.04.2019
Aktualizacja: 24.04.2019 13:25
jak myjka do okien
fot. Shutterstock

Myjek do okien jest bardzo dużo, dlatego wybór konkretnej wcale nie jest prosty. Karcher , Vileda czy Leifheit - która spełni twoje oczekiwania i stanie się twoją ulubioną?

Jeśli nie przepadasz za myciem okien, koniecznie wybierz odpowiednią myjkę, która pozwoli ci na szybsze uprzątnięcie zabrudzonej przestrzeni. Mycie okien za pomocą bawełnianych ściereczek z dodatkiem detergentu to już przeżytek, dlatego, jeśli chcesz, aby wypróbować nowy sposób na mycie okien, wybierz do tego specjalną myjkę do okien.

Zobacz także: Czyszczenie dywanu sodą - szybki sposób na pozbycie się plam!

Jaka myjka do okien?

Myjka ciśnieniowa do okien działa bardzo podobnie do odkurzacza. Myjki do okien działają na bardzo prostej zasadzie, cały mechanizm połączony jest z gumową ściągaczką do wody. W sklepach stacjonarnych oraz internetowych znajdziesz bardzo dużo myjek do okien.  

Wybierając myjkę do okien, należy pamiętać o kilku ważnych elementach, na które warto zwrócić uwagę podczas zakupu tego sprzętu:

  • czas pracy myjki na jednym ładowaniu,
  • czas pracy akumulatora,
  • wyposażenie, które znajdziemy w zestawie,
  • wskaźnik LED.

Myjka do okien najlepsza

Przed wyborem konkretnej myjki do okien warto przejrzeć ofertę sklepów i zapoznać się z opinią innych klientów poszczególnych marek.

Myjka do okien Karcher

  • Jedną z lepszych myjek do okien jest produkt Karcher WV 2. Składa się z 2 części i podczas użycia wymaga zaaplikowania specjalnego płynu. Myjka Karcher kosztuje około 200 złotych. Cena nowszych modeli będzie większa, jeśli jednak chcesz cieszyć się sprawdzoną myjką na lata, warto dokonać takiej inwestycji.

Myjka do okien Vileda (Windomatic)

  • Marka Vileda produkuje bardzo dużo modeli, podobnie do Karchera ich produkty charakteryzują się trwałością oraz wytrzymałością. Ceny myjek Viledy zaczynają się już od 150 złotych, dlatego, jeśli chodzi o cenę, to wypada to bardziej opłacalne.

Myjka do okien Leifheit

  • Jedną z tańszych myjek jest ta od marki Leifheit. Według internautów na uwagę zasługuje model o numerze 51114, który według opinii nie zostawia smug oraz bardzo łatwo się czyści. W ciągu 35 minut pracy możliwe jest umycie 100m2 okna.

Myjka do okien z dyskontu

  • Codzienne porządki w domu można sobie ułatwić, wybierając do tego odpowiedni sprzęt. Gwarancją szybkiego wyczyszczenia okien z pewnością jest myjka do okien. Tego typu sprzęty znajdziesz nie tylko w specjalistycznych sklepach. Gwarancją czystych szyb z pewnością okaże się akumulatorowa myjka do okien 3,7 V marki Silvercrest. Ten model znajdziemy w sklepach sieci Lidl. Dzięki niej nasze szyby będą czyste, a ich powierzchnia gładka i lśniąca. Myjka kosztuje 99 złotych.

Jak widzicie, na rynku jest bardzo dużo myjek do okien, które pozwolą na lepsze oraz dokładniejsze czyszczenie przeszklonych powierzchni. Ich wybór jest ogromny, dlatego warto przed zakupem zastanowić się, jak będziemy użytkować naszą myjkę. Jakie parametry będą najbardziej odpowiednie dla naszej szyby oraz czy powierzchnia do umycia jest duża.

Zobacz także:  Jak umyć piekarnik z termoobiegiem? Poznaj proste, domowe sposoby!

Zagłosuj

Jaki styl w aranżacji wnętrz lubisz najbardziej?

Liczba głosów: