Zamknij

Jak wyczyścić słuchawkę prysznicową? Ten sposób z TikToka obrzydza internautów, ale jest skuteczny

29.10.2022 10:00

Jedna z użytkowniczek TikToka podzieliła się w sieci trikiem na skuteczne wyczyszczenie słuchawki prysznicowej. I choć wielu internautów uważa, że jest on odrzucający - głównie przez to, że gołym okiem widać, co się w tym domowym sprzęcie kryje - jest także skuteczny. Zobaczcie, na czym polega.

Prysznic
fot. Shutterstock/TikTok

TikTok to kopalnia przydatnych domowych sposobów nie tylko na uporanie się z czymś sprawniej i szybciej, ale też skuteczniej. To właśnie na tej platformie znajdziemy porady dotyczące tego, jak poradzić sobie z szybko przetłuszczającymi się włosami czy jak usunąć z dywanu trudne do wywabienia plamy.

Ostatnio jednak furorę robi tutaj rozwiązanie problemu, jakim jest czyszczenie słuchawki prysznicowej. Do tego triku dotarł portal kobieta.gazeta.pl, a my radzimy, aby się z nim zapoznać i zapamiętać.

Jak wyczyścić słuchawkę prysznicową? Poznaj skuteczny sposób z TikToka

Tiktokerka o nicku @creepykiki podzieliła się w sieci sposobem na szybkie i skuteczne wyczyszczenie słuchawki prysznicowej. Jej trik pozwala pozbyć się z tego domowego sprzętu kamienia i innych nieczystości. Niestety też możemy na własne zobaczyć, co się w nim znajduje. Dlatego też wzbudza on kontrowersje na platformie społecznościowej.

Kobieta wykorzystuje do tej czynności woreczek, ocet winny oraz gumkę recepturkę.

Najpierw tiktokerka wlewa ocet winny do woreczka, później nakłada go na słuchawkę i zabezpiecza całość gumką recepturką - tak, aby worek się trzymał na słuchawce. Później zostawia sprzęt domowy na całą noc w takiej formie.

Po takim czasie idziemy sprawdzić, co się zadziało z naszą baterią. Okazuje się, że cały kamień, osad, a także inne odpadki zostały usunięte z wąskich "przewodów", jakimi zwykle na zewnątrz wydostaje się woda. I choć nie wygląda to zbyt apetycznie, jest to skuteczny sposób na wyczyszczenie słuchawki.

Trik z TikToka podbija sieć

Nagranie ukazujące, jak czyścić słuchawkę prysznicową robi furorę w sieci. Doczekało się ono 40 tys. reakcji, a także wielu udostępnień i setek komentarzy. Sama tiktokerka uznała - co zresztą słychać na nagraniu - że sposób ten jest nieco obrzydliwy, ale najważniejsze, że działa.

Obrzydliwe, ale skuteczne!
 
To glony.
 
To normalne, nie ma się czym martwić - piszą internauci pod nagraniem.

Wypróbujecie ten trik u siebie w domu?

Źródło: kobieta.gazeta.pl

loader