Zamknij
Magda Gessler w grodzie wśród kwiatów przy swoim domu w Kanadzie
7 Zobacz galerię
fot. Instagram/magdagessler_official

Magda Gessler na co dzień pracuje w Warszawie, jednak chętnie podróżuje, a swoją przystań ma w Kanadzie, u boku ukochanego Waldemara Kozarewskiego. Na Instagramie restauratorki możemy zobaczyć, jak tam mieszkają.

Magda Gessler jest jedną z najbardziej zapracowanych osób w polskim show-biznesie. Na co dzień pracuje w Warszawie. Prowadzi kilka restauracji i bierze udział w licznych programach telewizyjnych. Przede wszystkim nagrywa swój autorski program, który przyniósł jej ogromną popularność, "Kuchenne Rewolucje". Oprócz tego jest jurorką w "Masterchefie". Gessler w związku ze swoimi programami podróżuje nie tylko prywatnie, a wiemy, że uwielbia podróże, ale również zawodowo. Zarówno po Polsce, jak i po całym świecie.

Zobacz także: Magda Gessler pokazała syna! Podobny do matki?

Kanadyjski dom Magdy Gessler

Ukochany Magdy Gessler, Waldemar Kozarewski, mieszka jednak w Kanadzie. W związku z tym Magda Gessler właśnie kraj syropem klonowym płynący wybiera na główny cel swoich podróży. Trzeba przyznać, że kanadyjski dom Magdy Gessler robi wrażenie, co możemy podziwiać na Instagramie restauratorki. Prowadząca "Kuchenne Rewolucje" chętnie chwali się przede wszystkim ogrodem, który zrobił na nas ogromne wrażenie.

A w ogrodzie - nie tylko kwiaty. Na jednym z ostatnich zdjęć Magdy Gessler na Instagramie możemy podziwiać restauratorkę siedzącą wieczorem przy jacuzzi. Pamiętamy też wspaniałe zdjęcia, które wstawiała w okolicy Bożego Narodzenia. Te fotografie miały wyjątkowy klimat. Zobaczcie sami, jak wygląda kanadyjski dom Magdy Gessler.

Zobacz także: Wieczór panieński Joanny Krupy na Wiśle to wydarzenie wakacji! Nasze serca skradła Magda Gessler