Urządziła dom rzeczami ze śmietnika. Ma nawet komodę wartą 1800 zł

07.02.2023 11:45

Becky pokazała, jak odnowiła meble, które zostały wyrzucone przez innych. Dziś te przedmioty zdobią jej dom.

Renowacja mebli
fot. Instagram.com

Remont mieszkania to nie tylko mnóstwo pracy, ale przede wszystkim spory wydatek.  Nic dziwnego, że w tej sytuacji wiele osób szuka sposobu, aby nieco zaoszczędzić. Jedna z instagramerek zdradziła, że podczas urządzania wnętrza domu wykorzystała meble, które znalazła na lokalnym wysypisku śmieci. Niektóre z nich musiały przejść gruntowną metamorfozę, ale dziś wyglądają zupełnie jak nowe.

Zaoszczędziła mnóstwo pieniędzy na remoncie

O Becky napisał portal thesun.co.uk.  Kobieta prowadzi profil na Instagramie, na którym pokazuje kolejne etapy urządzania swojego domu. Przyznała, że w pewnym momencie zaczęły jej się kończyć pieniądze na remont, więc musiała szukać oszczędności. Wiele dodatków do domu znalazła w punkcie, który sprzedaje za grosze rzeczy wyrzucone na lokalnym wysypisku śmieci. Początkowo nie była przekonana do tego pomysłu, ale zmieniła zdanie, kiedy zobaczyła, jakie perełki są tam dostępne:

Byłam po prostu w szoku, że ludzie wyrzucają niektóre rzeczy - powiedziała.

Becky pomyślała, że warto wykorzystać ponownie te przedmioty również w trosce o środowisko. Niektóre z tych mebli były w złym stanie, ale postanowiła, że sama zajmie się ich renowacją. I tak oto udało jej się upolować np. dwie stylowe szafki nocne do sypialni czy antyczną komodę za ok. 27 złotych wartą ponad 1800 zł. Metamorfozę, jaką przeszły znalezione rzeczy możemy zobaczyć na jej Instagramie.

Zobacz także: Salon z kuchnią – jak go urządzić? Najciekawsze pomysły i aranżacje

"Każdy może to zrobić, to takie proste!"

Kobieta powiedziała, że dzięki temu udało jej się zaoszczędzić wiele pieniędzy na urządzaniu domu. Dodała również, że według niej samodzielna renowacja mebli nie jest wbrew pozorom taka trudna i każdy może się tym zająć. Wiele osób nie może uwierzyć w to, że kupiła te rzeczy tak tanio i sama zdołała je odnowić. Tym bardziej że większość z nich wygląda po metamorfozie jak ze sklepu:

To wygląda fantastycznie, świetna robota.
 
Wyglądają oszałamiająco!

Zobacz także: Styl klasyczny - dowiedz się jak urządzić mieszkanie w takiej aranżacji

loader

RadioZet.pl/thesun.co.uk