Zamknij

Tiktokerka pokazała, jak błyskawicznie założyć lampki na choinkę. Ten trik podbija sieć

05.12.2022 14:57

Zapracowana mama podzieliła się w sieci trikiem na to, jak szybko udekorować choinkę lampkami. Jej hit robi na TikToku furorę. Jeżeli do tej pory nie lubiliście tej czynności, teraz przestanie ona psuć wam humor. Zobaczcie, jak szybko założyć na świąteczne drzewko światełka.

Choinka
fot. Shutterstock

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami i duża część z nas myśli powoli o ubieraniu choinki. I choć pewnie większość osób lubi tę aktywność, niektóre jej aspekty mogą być problematyczne. Mowa m.in. o szybkim rozłożeniu na drzewku sznura lampek. Jak zrobić to błyskawicznie i dobrze?

Jedna z tiktokerek postanowiła podzielić się w sieci swoją metodą i wywołała niemałą furorę. Dzięki jej trikowi zawieszanie światełek na choince stanie się banalnie proste. I równie łatwe będzie także ich zdejmowanie. Zobaczcie.

Zobacz także: Prezent świąteczny na ostatnią chwilę? W tej sieci znajdziesz hity do 50 zł

Trik z TikToka na szybkie zakładanie lampek na choinkę

Tiktokerka Tamara Weatherbee, która w sieci działa pod nickiem @tamara_weatherbee, zdradziła swój sposób na szybkie powieszenie światełek na choince. Zamieściła w internecie nagranie, które zadedykowała wszystkim owijającym drzewko sznurem lampek. Dodała, że jej metoda jest o wiele prostsza i szybsza.

To sposób na świąteczne lampki, którego nauczyłam się w zeszłym roku. Zmienił on całkowicie mój sposób ubierania drzewka - dodała kobieta.

Okazuje się, że Tamara, zamiast wędrować ze światełkami dookoła choinki, zaczyna umieszczać je na drzewku od dołu i idzie w górę. Bez żadnego okręcania go! Powtarza ten zabieg z kilkoma sznurami światełek, aby "zapełnić" nimi większość gałązek.

Ułatwia to także usunięcie lampek po świętach - zdradziła tiktokerka.

Wiele osób pod nagraniem przyznało, że znało ten sposób. Inni z kolei podziękowali jej za cenną wskazówkę.

Geniusz!
 
Szkoda, że nie obejrzałam tego dzień wcześniej.
 
Robię to od lat. Ludzie robią inaczej? - piszą internauci.

A wy jak zakładacie lampki na drzewko świąteczne?

Źródło: the-sun.com

loader