Biedronka sprzedaje dekoracje wielkanocne. Kupisz je za grosze

15.03.2023 14:04

Powoli rozglądasz się za ozdobami wielkanocnymi? Te dekoracje z Biedronki wniosą do twojego domu świąteczny klimat.

Biedronka
fot. Proxima Studio/Shutterstock.com

Do Wielkanocy pozostaje jeszcze trochę czasu, ale już teraz warto zastanowić się nad aranżacją mieszkania na ten szczególny czas. Wiele sklepów przygotowało z tej okazji różne wyjątkowe oferty. W nowej gazetce Biedronki pojawiły się ciekawe dekoracje świąteczne, które możemy wykorzystać jako ozdobę salonu czy jadalni. Akcesoria będą dostępne w dyskoncie od czwartku 16 marca.

Tanie dekoracje wielkanocne w Biedronce

Święta wielkanocne to dla wielu osób okazja do spotkań w gronie najbliższych. Aby ten czas upływał nam w przyjemnej atmosferze, warto zadbać o odpowiedni wystrój wnętrza. Wiele ciekawych dekoracji znajdziemy m.in. w Biedronce. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na koszyczki bambusowe z wyściółką dostępne w różnych wzorach i rozmiarach, które można kupić już za jedyne 19,99 zł.

Poza tym w ofercie dyskontu znalazły się również dekoracyjne wieńce na drzwi w cenie 14,99 zł. Sieć sklepów oferuje również szeroki wybór ceramicznych i drewnianych figurek nawiązujących do symboli wielkanocnych. Najtańsze z nich można kupić już za 9,99 zł. Takie ozdoby będą ciekawą dekoracją stołu podczas świąt. Najmłodszym z pewnością spodobają się natomiast pluszaki w kształcie zająca, które można kupić za 39,99 zł.

biedronka.pl
fot. biedronka.pl
biedronka.pl
fot. biedronka.pl
biedronka.pl
fot. biedronka.pl

Zobacz także: Dekoracje stołu na Wielkanoc - jak zrobić? Co przygotować?

Nowości w Biedronce

Przeglądając najnowszą gazetkę Biedronki, nie można pominąć również akcesoriów do kuchni, które ułatwią nam przyrządzanie wielkanocnych przysmaków. Wśród nich znajdziemy m.in. zestaw do dekorowania ciast za 29,99 zł oraz silikonowe formy do pieczenia o różnych kształtach i rozmiarach. Za te produkty zapłacimy natomiast 24,99 zł.

biedronka.pl
fot. biedronka.pl

Zobacz także: Quilling na Wielkanoc - oryginalny pomysł na świąteczne ozdoby

loader