Zamknij

Miała dość pięknych mieszkań. Jej zachowanie wywołało burzę na TikToku

05.12.2022 09:22

Na TikToku nie brakuje osób, które chcą wyznaczać nowe trendy. Do takich bez wątpienia można zaliczyć Rachel. Kobieta ma dość perfekcyjnych domów i mieszkań, z tego powodu chwali się nietypowym nagraniem. Jak reagują internauci?

Wnętrze domu
fot. Shutterstock/tiktok.com/@tired_mommax4

Wielu z nas chciałoby na co dzień pochwalić się pięknym i nieskazitelnym wnętrzem swego domu. Niektórym to się udaje, co widać m.in. w mediach społecznościowych. Pewna kobieta postanowiła przeciwstawić się takiemu trendowi. Jako że miała dosyć pokazywania pięknych, wyidealizowanych mieszkań, postanowiła zaprezentować na TikToku, jak według niej wyglądają one w prawdziwym życiu.

Zobacz także: Ten koc sherpa z Pepco to modny dodatek do sypialni. Kupisz go za jedyne 60 zł

Ta kobieta ma dość perfekcyjnych wnętrz

Na Instagramie i TikToku od lat panuje trend pokazywania tego, co piękne, stylowe i wręcz idealne. Sprawa ta nie dotyczy tylko makijażu czy ubioru, ale również aranżacji wnętrz. Influencerki często chwalą się na filmach przestrzeniami, które według niektórych nie wyglądają naturalnie. Zwróciła na to uwagę Rachel. 

Młoda matka trójki dzieci postanowiła zbuntować się i przeciwstawić panującym standardom. Pewnego dnia opublikowała w sieci wideo ze zdjęciami wnętrza swojego domu - widać, że panuje w nim bałagan i chaos. 

Chcę tylko pokazać wszystkim, jak wygląda mój dom, ponieważ jest wiele nagrań o tych wszystkich wnętrzach, które są piękne – czyste i nieskazitelne oraz estetyczne - to jedno ze zdań padających z jej ust.

Filmik można zobaczyć na profilu @tired_mommax4, który prowadzony jest przez wspomnianą kobietę. Zwróciła ona uwagę, że porozrzucane ubrania, nieumyte naczynia czy okruchy na podłodze są czymś zupełnie normalnym i pojawiają się u każdego.

Tym samym Rachel zarzuca influencerom, że kłamią i publikują treści promujące wykrzywiony obraz rzeczywistości. Jej nagranie szybko stało się viralem.

Film Rachel hitem na TikToku

Buntowniczy filmik Rachel może wzbudzać różne uczucia. Odzew w komentarzach był bardzo duży. W dyskusję najchętniej angażowały się inne mamy.

Schludny dom nie oznacza, że jesteś lepszym rodzicem.
 
Wiele osób nie rozumie, że wystarczą dwa dni, żeby dom właśnie tak wyglądał.
 
To nie jest konkurs i każdy ma inne priorytety.

Jak widać, zachowanie kobiety wywołało raczej pozytywną wymianę zdań, w której internauci dochodzą do wniosku, że życie z dziećmi wiąże się z częstym brakiem perfekcji. Co sądzicie o nagraniu Rachel?

loader

Źródło: kobieta.wp.pl