Zamknij

Jak samemu wykonać ozdobę choinkową? Oto pomysł z TikToka

22.12.2022 14:53

Chcesz zrobić samodzielnie piękną dekorację na choinkę? Wykorzystaj ten łatwy trik z TikToka.

Ozdoby choinkowe
fot. Shutterstock

Trwa wielkie odliczanie do Bożego Narodzenia. W wielu domach pojawiły się już pięknie udekorowane choinki. Jeżeli ubieranie świątecznego drzewka wciąż jest jeszcze przed tobą, zapoznaj się z tym filmem jednej z tiktokerek. Pokazuje ona, jak łatwo zrobić piękne ozdoby choinkowe z papieru. Samodzielne tworzenie bożonarodzeniowych dekoracji może być dla ciebie miłą odskocznią od różnych obowiązków.

Jak wykonać zawieszkę z papieru na choinkę?

W natłoku przedświątecznych obowiązków warto znaleźć chwilę na przygotowanie ozdób choinkowych. Piękne zawieszki na bożonarodzeniowe drzewko bez problemu wykonasz samemu z rzeczy, które na pewno znajdziesz w swoim domu. Inspiracją może być dla ciebie ten film z TikToka.

Wszystko, czego potrzebujesz, to brystol, nożyczki, klej (najlepiej na gorąco) oraz wytrzymała nitka lub sznurek. Przygotowanie takich zawieszek nie jest skomplikowane i nie zajmie ci zbyt wiele czasu. Będą idealnie pasować do wnętrz zaaranżowanych w skandynawskim stylu. Zobaczcie, jak je zrobić krok po kroku:

Zobacz także: Jak prawidłowo ubrać choinkę? Do tej pory robiłeś to źle!

Inne pomysły na ozdoby choinkowe

Podczas ubierania choinki warto wykazać się kreatywnością. Do dekoracji tego drzewka możesz wykorzystać też różne produkty ze swojej kuchni. Wśród zielonych gałązek pięknie będą wyglądały laski cynamonu oraz suszone pomarańcze i cytryny, które wniosą do wnętrza przyjemny aromat. Ciekawym pomysłem na choinkową ozdobę są również zawieszki z makaronu. Wcześniej warto pomalować je sprayem na różne kolory.

Zobacz także: Tiktokerka pokazała, jak błyskawicznie założyć lampki na choinkę. Ten trik podbija sieć

loader