Zamknij

Dorota Szelągowska cieszy się z nowej kuchni. Internauci: cudo

19.01.2023 10:08

Dorota Szelągowska jest w trakcie urządzania nowego gniazdka. Ostatnio pochwaliła się na Instagramie wnętrzem swojej kuchni. Niebotyczny, luksusowy regał robi wrażenie.

Dorota Szelągowska
fot. VIPHOTO/East News

Dorota Szelągowska na co dzień spełnia się jako dziennikarka oraz projektantka wnętrz. Jej talent do urządzania mieszkań możemy podziwiać nie tylko na ekranie. Efektem swoich prac chętnie dzieli się też w social mediach. Jakiś czas temu podjęła decyzję o przeprowadzce do nowego lokum, które jak stwierdziła, bardziej do niej pasuje. Ostatnio pochwaliła się salonem, który wygląda niezwykle ciepło i przytulnie. Tym razem uchyliła rąbka tajemnicy, pokazując fragment swojej kuchni.

"Mam teraz nawet nie kuchnię, ale kuchnisko"

Dorota Szelągowska zdradziła fanom, że to jej pierwsze mieszkanie z oddzielną kuchnią. Wrażenie robi wielkość pomieszczenia, które ma aż 15 m2 i jak podkreśliła projektantka, jest niemal aż dwa razy większe od jej sypialni. Na ten moment zdecydowała się pokazać jednak tylko część wnętrza.

Najulubieńszy mebel w kuchni ❤️ To chyba moje pierwsze mieszkanie z osobną kuchnią. Może to jakaś tęsknota za dzieciństwem, bo moja mama nigdy nie uznawała żadnych aneksów. Kto to widział! Więc mam teraz nawet nie kuchnię, ale kuchnisko - z 15 m2. Za to sypialnia ma może 6. Ale warto było.

Na instagramowym zdjęciu możemy podziwiać luksusowy ogromny regał z dużą liczbą półek oraz dodatkowych szuflad. Drewniany mebel w czarnym kolorze wygląda bardzo elegancko i zapewnia dużo miejsca na przechowywanie różnych kuchennych akcesoriów. Dziennikarka ustawiła na nim talerze, kubki i inne naczynia. Uwagę zwracają też modne płytki podłogowe z ciekawym wzorem.

Zobacz także: Najlepsze kolory do kuchni - jakie wybrać? 

Fani pod wrażeniem

Post projektantki wzbudził duże zainteresowanie jej fanów. Regał niezwykle przypadł do gustu wielu internautom:

To jest piękne!!! Mi się marzy kredens z prawdziwego zdarzenia i mam nadzieję, że sobie taki wynajdę kiedyś.
 
Cudowny mebel. Nareszcie wszystko widać i wszystko jest pod ręką. Nie trzeba padać na kolana i grzebać w otchłani sterylnych szafek.
 

Niektórzy stwierdzili również, że podobnie jak mama projektantki też wolą oddzielną kuchnię od aneksów połączonych z salonem i już nie mogą doczekać się kolejnych relacji z urządzania nowego mieszkania.

Zobacz także: Ten błąd podczas aranżacji kuchni popełniamy często. O czym mowa?

loader