Zamknij

Dominika Gwit przygotowana na narodziny dziecka. Pokazała jego pokój

10.01.2023 10:44

Dominika Gwit wkrótce zostanie po raz pierwszy mamą. Aktorka pochwaliła się pokojem, jaki przygotowała dla swojego synka.

Dominika Gwit
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Narodziny dziecka to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdej rodziny. Na ten wyjątkowy moment szykuje się właśnie Dominika Gwit. Aktorka jest już w dziewiątym miesiącu ciąży i wkrótce powita na świecie swojego synka. Przygotowaniami do roli mamy dzieli się z internautami w social mediach. Ostatnio pokazała, jak wygląda pokój dla jej malucha.

Dominika Gwit pokazała pokój dziecka

Aktorka znana m.in. z seriali "Na Wspólnej" czy "Przepis na życie" w ostatnim poście na Instagramie napisała, że wciąż jeszcze czeka na termin porodu:

Jeszcze czekamy. Dziękujemy za pytania i wsparcie, to dla nas szczególny czas.

Tym razem użytkownicy serwisu mogli podejrzeć, jak urządziła pokój dla swojego maleństwa. Uwagę zwraca duża liczba uroczych pluszaków rozstawionych na parapecie i w innych miejscach. Aktorka zadbała także o inne niezbędne wyposażenie — w tym łóżeczko niemowlęce oraz przewijak. Centralne miejsce w pomieszczeniu zajmuje spora komoda, która z pewnością przyda się młodej mamie na dziecięce ubranka czy inne niezbędne elementy wyprawki.

Zobacz także: Pokój dla dziewczynki — przestrzeń dla małej damy i dorastającej nastolatki

Moc życzeń od fanów

Fani Dominiki od początku śledzą przebieg jej ciąży i bardzo ją wspierają w tym wyjątkowym okresie. Tym razem aktorka także mogła liczyć na liczne słowa otuchy i życzenia od internautów. Wielu z nich przyznało, że młoda mama wygląda w ciąży pięknie i kwitnąco.

Ślicznie pani wygląda. Powodzenia i zdrówka życzę.
 
Oczekiwania są najtrudniejsze. Życzę szczęśliwego rozwiązania.
 
Ciąża Pani służy ! Pięknie. ❤️
 
Szybko leci ten czas. Wydawało mi się, że dopiero pani niedawno podzieliła się informacją o dziecku... a tu już czas się zbliża porodu. Niech maleństwo będzie zdrowe, przyniesie dużo radości i miłości.
 

Podoba wam się taki wystrój wnętrza?

Zobacz także: Wyprawka dla noworodka – lista niepotrzebnych gadżetów

loader