Zamknij

Szukasz choinki do domu? W Biedronce kupisz ją już od 40 zł

08.12.2022 08:00

Biedronka rozpoczęła sprzedaż choinek. W ofercie pojawiły się drzewka, które można postawić w domu i przystroić świątecznymi dekoracjami. Uwagę zwracają ich niskie ceny. Taki produkt kupimy już od 40 zł. 

Choinka świąteczna
fot. Shutterstock

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Z tego powodu warto pomyśleć o zakupie choinki, która ozdobi wnętrze domu. Niezależnie od tego, czy należysz do grona osób, które drzewko świąteczne stroją dopiero w Wigilię, czy ubierasz je już na początku grudnia, możesz zapoznać się z ofertą promocyjną Biedronki. Okazuje się, że kupimy tam takie produkty w atrakcyjnych cenach.

Zobacz także: Te dekoracje z Sinsay będą piękną ozdobą świątecznego stołu. Kupisz je za grosze

Choinka na święta w Biedronce 

W najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki pojawiły się choinki i kwiatowe dekoracje, którymi można przyozdobić dom na Boże Narodzenie. Okazuje się, że ceny drzewek świątecznych zaczynają się już od 40 zł. 

W dyskoncie szczególną uwagę zwraca świerk kłujący doniczkowy. To minimalistyczne i zgrabne drzewko o wysokości od 60 do 90 cm, które można  nabyć za 39,99 zł. Jego zaletą jest to, że da się je postawić nie tylko na podłodze - świetnie będzie wyglądać również na małym stoliku lub innym podwyższeniu. 

Świerk tego typu często wybierany jest przez klientów, którzy dysponują dosyć niewielkimi przestrzeniami. Warto pamiętać, że żywe drzewko nie tylko zajmie niewiele miejsca, ale też będzie pięknie pachnieć i zaprezentuje się okazalej niż większość sztucznych produktów tego typu. 

Wspomnianą choinkę dostaniemy w Biedronce od 8 do 14 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Przeglądając ofertę sieci, warto też zwrócić uwagę na pozostały asortyment tego typu.

Świąteczne drzewka i choinki w Biedronce
fot.

gazetka promocyjna Biedronka

To niejedyna choinka w Biedronce

Jak widać na powyższej stronie gazetki dyskontu, w sklepie pojawiło się też o wiele większe drzewko świąteczne niż wspominany świerk. W sklepie pojawiło się też o wiele większe drzewko świąteczne - klienci mogą wybrać jodłę kaukaską sięgającą nawet 175 cm w cenie 59,99 zł. Na półkach nie brakuje też ozdobnych kwiatów jak kultowe poisencje - tzw. gwiazdy betlejemskie czy róże z brokatem. Planujecie zakup takich produktów?

loader