Zamknij

Ta zastawa z KiK będzie piękną ozdobą każdego stołu. Zobaczcie, jak się prezentuje

09.12.2021 09:37

Zastanawiasz się, jak udekorować stół na święta? Sieć sklepów KiK wprowadziła do sprzedaży elegancką, ceramiczną zastawę, która będzie pięknym świątecznym akcentem podczas rodzinnych spotkań.

Zastawa stołowa
fot. Shutterstock

Magia świąt powoli udziela się każdemu. Wiele osób już zaczęło kompletować ozdoby świąteczne i szukać pomysłu na aranżację swojego domu. Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, który spędzamy na spotkaniach z bliskimi przy świątecznym stole, dlatego warto zadbać również o jego wyjątkową oprawę. W najnowszej ofercie KiK znajdziemy elegancką zastawę stołową, która pięknie będzie prezentować się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach.

Boże Narodzenie 2021: elegancka zastawa stołowa w KiK

Ceramiczna zastawa stołowa dostępna w sieci sklepów KiK wygląda niezwykle elegancko i stylowo. Jej neutralna kolorystyka sprawia, że doskonale będzie prezentować się w każdym wnętrzu. Wystarczy dobrać do niej dodatkowe dekoracje, jak świąteczny obrus czy piękne serwetki, aby stworzyć aranżację stołu, która zachwyci twoich gości.

W ofercie znajdziemy m.in. talerze płaskie i głębokie w różnych nowoczesnych kształtach. Poszczególne elementy można kupić na sztuki już od 6,99 zł.

Boże Narodzenie 2021: jak udekorować stół na święta?

Stół spełnia w święta ważną rolę. To przy nim spotykamy się z bliskimi, śpiewamy kolędy i cieszymy się wspólnie spędzonym czasem. Jeżeli zależy nam na tym, aby w tych dniach prezentował się zjawiskowo, warto postawić na różne dekoracje. Wystarczy kilka drobnych elementów, które sprawią, że będzie wyglądał odświętnie.

Poza elegancką zastawą możesz umieścić na nim świąteczny stroik, ozdobne figurki albo świece zapachowe, które nie tylko pięknie rozświetlą wnętrze, ale też wypełnią je cudownym aromatem. A jaki jest wasz pomysł na świąteczna aranżację stołu?

loader