Królowa przed śmiercią skrytykowała Kate i Williama. Nie spodobała jej się jedna rzecz

14.09.2022 09:39

Królowa Elżbieta uwielbiała Kate i Williama. Raz jednak skrytykowała wnuka i jego żonę po tym, jak odwiedziła ich w domu. Co jej się nie spodobało?

Królowa Elżbieta skrytykowała Kate i Williama. Wszystko przez jedną rzecz
fot. GEOFF PUGH/AFP/East News

Kate i William mieli doskonałe relacje z królową Elżbietą II. Monarchini uwielbiała swojego wnuka, jego żonę i dzieci, co było widać też na ich wspólnych fotografiach. Były jednak momenty, w których królowa nie patrzyła na nich przychylnym okiem. Okazuje się, że zdarzało jej się krytykować młodszych członków dynastii. Kate i William musieli zmierzyć się z przykrymi słowami po wizycie babci w ich domu. Królowej nie spodobał się bowiem... wystrój wnętrza.

Zobacz także: Zmiany po śmierci królowej Elżbiety. Księżna Kate i książę William otrzymali nowe tytuły

Królowa Elżbieta skrytykowała Kate i Williama. Wszystko przez jedną rzecz

Kate i William są przykładnymi członkami rodziny królewskiej. Elżbieta II nigdy nie mogła narzekać na ich zachowanie - wręcz przeciwnie - zawsze była dumna z wnuka i jego żony. Jedna rzecz jednak jej się nie spodobała. 

Portal people.com przytoczył anegdotę, która została zapisana w książce Sally Bedell pt. "Królowa Elżbieta: Życie współczesnej monarchini". Autorka opisała zabawną sytuację, która miała miejsce tuż po remoncie domu Kate i Williama.

Para książęca w 2015 roku odświeżyła wnętrza posiadłości Anmer Hall w hrabstwie Norfolk. Tę rezydencję Kate i William otrzymali w prezencie ślubnym od królowej Elżbiety. Po remoncie zaprosili babcię do domu.

Królowa zwróciła uwagę na jedną rzecz, która wyjątkowo jej się nie spodobała. Kate i William postanowili bowiem połączyć kuchnię z salonem, co jest bardzo modnym zabiegiem w dzisiejszych czasach. Dla Elżbiety II było to niezrozumiałe. 

Mają jedną z tych dużych kuchni z miejscem do jedzenia. Nie rozumiem, dlaczego wszyscy spędzają czas w kuchni - miała wówczas powiedzieć. 

Kate i William z pewnością do dziś wspominają tę chwilę z uśmiechem na ustach. 

Zobacz także: Co królowa sądziła o księżnej Kate? Szanowała ją przede wszystkim z jednego powodu

Domy Kate i Williama

Anmer Hall tylko tymczasowo był domem Kate i Williama. Para książęca w 2017 roku przeprowadziła się bowiem do Kensington w związku z większą liczbą obowiązków. Posiadłość w Norfolk stała się dla nich odskocznią i miejscem, w którym chętnie spędzają wakacje z dziećmi. 

Co ciekawe, w 2022 roku Kate i William ponownie zdecydowali się na przeprowadzkę. W sierpniu postanowili zamieszkać w Adelaide Cottage w Windsorze, ponieważ ten dom jest położony blisko szkoły George'a i Charlotte. Zatrzymali jednak dom w Kensington, gdzie mieszczą się ich biura potrzebne do pracy. Nadal są też w posiadaniu Anmer Hall. 

Zobacz także: Jak królowa zachowywała się podczas ślubu Kate i Williama? Zwróciła uwagę na jedną rzecz

loader
Królowa Elżbieta II nie żyje. Tak zmieniała się w czasie swojego panowania [GALERIA]
11 Zobacz galerię
fot. PA Wire/Press Association Images/EAST NEWS

Źródło: people.com/plotek.pl/vogue.pl