Zamknij

Dom Macieja Stuhra wygląda jak oaza spokoju. Zobaczcie, jak mieszka aktor

05.05.2021 09:56

Maciej Stuhr mieszka z żoną i dziećmi w przytulnym domu położonym w cichej okolicy. Gniazdko aktora jest jasne, przestronne i panuje w nim rodzinna atmosfera. Sprawdźcie, jak prezentują się te wnętrza.

Maciej Stuhr
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Maciej Stuhr nie lubi publicznie mówić o życiu prywatnym. Znacznie chętniej ich domową codziennością dzieli się z obserwatorami żona aktora, Katarzyna Błażejewska. To właśnie dzięki niej możemy przyjrzeć się z bliska niektórym wnętrzom ich lokum. W środku znajdziemy mix 3 stylów: nowoczesnego, industrialnego i klasycznego.

Dom Macieja Stuhra

Maciej Stuhr zdecydowanie nie może narzekać na warunki w swoim domu. Piętrowy dom aktora wygląda jak prawdziwa oaza spokoju. Na zdjęciach, które opublikowała w sieci jego żona Katarzyna, widzimy m.in. stylowy salon, jadalnię oraz kuchnię, w której domownicy spędzają najwięcej czasu.

Salon Macieja utrzymany jest w naturalnych odcieniach. Centralna ściana w pomieszczeniu została ozdobiona czerwoną cegłą, która dodała przestrzeni industrialnego klimatu. Tuż obok stanęła duża szara sofa oraz sporych rozmiarów drewniany stolik. We wnętrzu nie znajdziemy żadnych dodatków, dlatego może wydawać się ono nieco surowe.

Zobacz także: Na co zwrócić uwagę, wybierając łóżko do sypialni? Poznaj najciekawsze propozycje

Jak mieszka Maciej Stuhr?

Kuchnia to ulubione miejsce domowników. Właśnie tam żona Macieja Stuhra, która jest z zawodu dietetyczką, przyrządza potrawy dla całej rodziny. Pomieszczenie wygląda na funkcjonalne. Na środku znalazła się duża wyspa z szufladami. Białe meble skutecznie rozświetliły i wizualnie ociepliły tę przestrzeń. Jak oceniacie wnętrza domu aktora?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!