Anna Lewandowska odwiedziła rodzinne strony. Miejsce wygląda jak z obrazka

27.09.2022 12:02

Anna Lewandowska pokazała bliskie jej sercu miejsce, w którym się wychowywała. Zdjęcia zachwyciły internautów.

Anna Lewandowska
fot. VIPHOTO/East News

Anna Lewandowska, która niedawno świętowała swoje 34. urodziny, mimo napiętego grafiku doskonale godzi życie prywatne z zawodowym. Znana trenerka stara się jak najwięcej czasu spędzać z bliskimi. W ostatni weekend wraz z córkami odwiedziła rodzinne strony. Niezwykle urokliwe miejsce w otoczeniu przyrody wzbudziło zachwyt wśród jej fanów.

Anna Lewandowska w rodzinnych stronach

Żona Roberta Lewandowskiego pochwaliła się na Instagramie zdjęciami, na których pozuje m.in. z córkami i swoją mamą. Do fotografii dołączyła komentarz, w którym podkreśla, jak bardzo ważne są dla niej chwile spędzone w gronie najbliższych.

To była fajna, rodzinna niedziela. Zawsze doceniam ten czas. Bo co w dzisiejszym życiu może być ważniejsze niż rodzina i zdrowie!

Uwagę internautów przykuł zarówno urokliwy dom z białymi oknami utrzymany w stylu angielskim, jak i niezwykle malowniczy ogród pełny różnych kwiatów.

Zobacz także: Anna Lewandowska na okładce prestiżowego pisma. Opowiedziała o córkach. "Tylko kwestia wieku"

Fani gwiazdy pod wrażeniem miejsca

Zdjęcia opublikowane przez trenerkę spotkały się z wieloma miłymi reakcjami ze strony internautów. Piękna nieruchomość w otoczeniu bujnej przyrody niezwykle przypadła im do gustu, co podkreślali w swoich komentarzach:

Dom jak z obrazka. Mój wymarzony.
 
Śliczny dom.
 
Dom przepiękny, sielankowy. Skarb, jeśli można go dzielić z rodziną ❤️
 

A co wy sądzicie o takim miejscu?

Zobacz także: To ulubiony kosmetyk Ani Lewandowskiej. Zapewnia jej efekt glow 

loader