Zamknij

Kanapa w tym kolorze będzie hitem 2021 roku. Podpowiadamy, z jakimi elementami najlepiej współgra

10.12.2020 13:07

Kanapy w kolorze koralowym to trend, któremu wieszczymy ogromną popularność w 2021 roku. Sprawdźcie, do jakiego stylu w aranżacji wnętrz najbardziej pasują.

koralowa kanapa
fot. Shutterstock

Co sezon w branży wnętrzarskiej pojawiają się nowe trendy kolorystyczne. Jeszcze niedawno na topie były kanapy w odcieniach szarości i butelkowej zieleni, a teraz rosnącą popularność zdobywa wypoczynek w kolorze koralowym. Jeżeli szukacie nowej sofy, zainspirujcie się naszymi propozycjami.

Trendy w aranżacji wnętrz 2021: koralowa kanapa

Dekoratorzy wnętrz nie mają wątpliwości, że w najbliższym czasie we wnętrzach będą dominować żywe kolory. Najwyższy czas zapomnieć o szarych meblach i dodatkach, które były na topie w poprzednich sezonach. Teraz stawiamy na propozycje w odcieniu Living Coral.

W najnowszych magazynach wnętrzarskich i w katalogach popularnych producentów wypoczynku królują koralowe kanapy. Dzięki nim możemy w prosty sposób ożywić nasz salon i stworzyć w nim przytulny klimat. Koralowe kanapy można łączyć zarówno z akcentami w stylu nowoczesnym, jak i z dodatkami w klimacie vintage.

Niektórzy do swoich sof w odcieniu Living Coral dodają poduszki w kontrastujących kolorach. Aby zachować umiar i harmonię we wnętrzu, polecamy zestawiać koralową kanapę z meblami i dodatkami w naturalnych barwach, takich jak brąz, beż czy złamana biel. Poniżej znajdziecie kilka inspiracji.

loader

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!