Zamknij

Modern country life to najgorętszy trend w aranżacji wnętrz. Zainspiruj się tym stylem

03.01.2021 20:00
wiejski dom
fot. Shutterstock

Szukasz pomysłu na nową aranżację swojego mieszkania? Zainspiruj się najnowszymi trendami i postaw na styl modern country life. Dzięki niemu ze swoich czterech ścian wyczarujesz wnętrze w sielskim klimacie.

Od czasu nadejścia pandemii koronawirusa zaczęliśmy spędzać większość czasu w swoich mieszkaniach. Aby ułatwić i umilić sobie codzienność, zadbaliśmy o to, aby nasza przestrzeń była przytulna i zapewniała nam wygodę. W ten sposób powstał nowy trend w aranżacji wnętrz o nazwie modern country life. Podpowiadamy, na czym polega i jakimi cechami się wyróżnia.

Styl modern country life - hit 2021 roku

Modern country life to trend, który od kilku miesięcy zdobywa ogromną popularność. Najwyższy czas pożegnać królujący w ostatnim czasie chłodny minimalizm i powitać nowy kierunek w aranżacji wnętrz inspirowany sielskim życiem na wsi. Doskonale wpisuje się on w trend powrotu do natury i jest kolejną wariacją na temat przytulnego stylu japandi zdobywającego ostatnio rekordy popularności.

Klimat modern country life we wnętrzach przywołuje nam wspomnienia z wizyt u dziadków mieszkających na wsi. Kojarzy się on z przytulnością i bezpieczeństwem. W tak urządzonych pomieszczeniach królują meble wykonane z surowego drewna, bawełniane lub lniane dodatki (narzuty, zasłony i obrusy) oraz wiklinowe akcenty (fotele, kosze). Podoba się wam ten styl? Poniżej znajdziecie kilka najciekawszych inspiracji.

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!