Zamknij

Metamorfoza pokoju w akademiku. Wygląda lepiej niż mieszkanie

Agnieszka Moczyróg
29.08.2017 09:23
Akademik
fot. www.facebook.com/makeupbysheila/

20 godzin pracy i niecałe 2 tysiące złotych. Tyle trzeba było poświęcić, aby uzyskać taki efekt. 

Adeline Vela i Skylar Bantz, gdy zobaczyły swój pokój w akademiku, nie były nim zachwycone. Pragnęły, aby był jasny i stylowy, a nie ciemny i nijaki. Ponieważ studentki Texas State University mają podobny gust, postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i z pomocą najbliższych zmienić zwykły studencki pokój w prawdziwą perełkę. 

Jak donosi portal Refinery29.com, Sheila Ybarra, matka Skylar, wraz z siedmioma innymi osobami pracowała przez 20 godzin, aby stworzyć córce i jej koleżance zupełnie nowy pokój. Taki, w którym aż chce się przebywać. 

Wszyscy jej przyjaciele, ale i sąsiedzi w akademiku, są tym bardzo podekscytowani. Najważniejsze było to, że dwie dziewczynki naprawdę potrzebowały miejsca, które byłoby wygodne i w którym czułyby się jak w domu. Przemeblowanie, odświeżenie pokoju w akademiku może naprawdę zmienić twój sposób myślenia o uczelni i bycia z dala od domu - powiedziała Sheila Ybarra w rozmowie z portalem Refinery29.com. 

Stary, nowy pokój 

Dwie rodziny koszty remontu podzieliły po połowie. Choć patrząc na zdjęcia może się wydawać, że suma, którą przeznaczyły jest niemała, w rzeczywistości nie wydały bardzo dużo, a jedynie, jak podaje Cosmopolitan.com, 1800 złotych. Zakupy zrobili w takich sklepach jak IKEA, czy chociażby Amazon. 

Cóż, patrząc na zdjęcia trzeba stwierdzić, że efekt jest powalający. Nowy pokój wydaje się nie tylko jaśniejszy, ale jest również bardzo stylowy. Tapeta na ścianie imitująca cegłę, oryginalne łóżka, szarości i biele sprawiają, że pokój jest bardzo przytulny. 

Po wielu, wielu długich godzinach, w końcu przeprowadziłyśmy się. Dziękuję mojej mamie za jej ciężką pracę, która sprawiła, że wygląda to tak niesamowicie. Dziękuję też tacie, a także wszystkim zaangażowanym - napisała Skylar Bantz na Instagramie. 

Nie pozostaje nic innego, jak tylko brać przykład :-)