Zamknij

Ten dom przysyłają w paczce. Kosztuje 30 tysięcy i zbudujemy go w 3 dni

Agnieszka Moczyróg
09.03.2017 15:41
Arched Cabins
fot. www.facebook.com/archedcabins/

Zaletą tych domów jest przede wszystkim błyskawiczny czas ich powstawania i  niewielka cena. 

Aby zamieszkać w domu zaprojektowanym przez firmę Arched Cabins potrzeba tylko trzech dni. To wystarczający czas na jego zbudowanie.

Firma Arched Cabins swój produkt wysyła w paczkach, w których znajdziemy wszystkie niezbędne elementy, by złożyć dom w jego podstawowej wersji. Znajdziemy więc łuki konstrukcyjne, materiały izolacyjne, panele sufitowe i podłogowe.

Dzięki łukowatej formie domu jego montaż jest bardzo szybki i zajmuje zazwyczaj od 3 do 14 dni. Jego koszt także jest stosunkowo niewielki - od 1 do 12 tysięcy dolarów. Oczywiście, wszystko zależy od modelu na który zdecyduje się klient, od jego potrzeb i oczekiwań. Najdroższy model domu ma aż 84 m2 i może pomieścić 4 sypialnie i 2 łazienki. 

Większość domów to domy mieszkalne. Bez problemu można jednak zamówić mniejszy budynek, który posłużyć może chociażby za przydomowy magazynek. Jak przekonują jego twórcy, konstrukcje Arched Cabins mogą mieć wiele zastosowań. Od domu mieszkalnego i domku letniskowego, po malutkie domy na kółkach. 

Co szczególnie ważne, wnętrze domu można dostosować do swoich potrzeb. Ich wygląd i funkcjonalność zależy wyłącznie od zamawiającego. W ten prosty i tani sposób każdy może wybudować dom swoich marzeń. 

Zobacz domy budowane przez firmę Arched Cabins