Marmurowe blaty, mosiężne uchwyty i granatowe fronty. Tak prezentuje się najpiękniejsza kuchnia na Instagramie

08.12.2020 11:40

Ta kuchnia została okrzyknięta najpiękniejszą na Instagramie. Wygląda stylowo, ale na tym nie kończą się jej zalety. Jest też bardzo funkcjonalna i przestronna. Zobacz, jak się prezentuje.

kuchnia
fot. Shutterstock

Szukasz pomysłu na urządzenie nowej kuchni? A może zastanawiasz się nad jej remontem? Zainspiruj się wnętrzem, które podbija Instagram. Jest bardzo przestronne, jasne i urządzone zgodnie z najnowszymi trendami. O takiej kuchni marzy wiele z nas.

Najpiękniejsza kuchnia na Instagramie

Idealna kuchnia powinna spełniać kilka warunków. Przede wszystkim musi być funkcjonalna, jasna, przestronna i piękna. Te wszystkie cechy posiada wnętrze należące do projektantki Atheny Calderone.

To stylowe pomieszczenie nieprzypadkowo osiągnęło rekordową popularność na Instagramie. Wyróżnia się na tle innych wyjątkowym designem i ciekawym zestawieniem różnych detali. Marmurowe blaty, mosiężne uchwyty i granatowe fronty stanowią idealne połączenie.

Przestrzeń inspirowana stylem francuskim zachwyca swoją lekkością. Dzięki temu, że wpada do niej dużo naturalnego światła, wydaje się idealnym miejscem nie tylko do gotowania, ale też do spędzania wolnego czasu. W jej centralnej części znalazła się sporej wielkości kwadratowa wyspa, którą można wykorzystać jako miejsce do wspólnego spożywania posiłków.

Zobacz, jak prezentuje się najpiękniejsza kuchnia na Instagramie.

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!