Zamknij

Przyjaciel księżnej Diany pokazał, jak wyglądał jej dom. Te wnętrza robą wrażenie!

04.06.2020 11:22
Księżna Diana
fot. Eastnews

Kamerdyner księżnej Diany, który jednocześnie przyjaźnił się z żoną księcia Karola, postanowił uchylić rąbka tajemnicy na temat tego, jak mieszkała Diana.

Paul Burrell przez 20 lat pracował na dworze królowej Elżbiety II. Najpierw był lokajem monarchini, a później został kamerdynerem księżnej Diany i księcia Karola. To właśnie wtedy zaprzyjaźnił się z "królową ludzkich serc".

Mężczyzna długo zabierał się do tego, żeby uchylić rąbka tajemnicy na temat życia w królewskich posiadłościach. Teraz jednak opublikował zdjęcia, których wcześniej świat nie widział. Wśród nich zobaczymy fotografie pokazujące dom księżnej Diany!

Tak mieszkała księżna Diana

Kiedy Diana wzięła ślub z następcą tronu i została księżną, Burrell został oddelegowany przez samą królową Elżbietę, aby pomagać świeżo upieczonemu małżeństwu. Zamieszkał wraz z parą w posiadłości Highgrove House w Gloucestershire.

Paul Burrell pracował dla księżnej Diany aż do 1997 roku - czyli do jej ostatnich dni. Mężczyzna zdecydował się pokazał kilka niepublikowanych dotąd zdjęć z domu, w którym mieszkała ulubienica Brytyjczyków.

Warto dodać, że kamerdyner pracował dla Diany nawet po jej rozwodzie z księciem Karolem - wówczas przeniósł się z księżną do Kensington Palace, gdzie zamieszkała z Williamem i Harrym.

Jesteście ciekawi, jak mieszkała Diana? Te wnętrza robią ogromne wrażenie!

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Koniecznie sprawdź się w naszym quizie!