Zamknij

Szelągowska pokazała metamorfozę kuchni. Internauci: "Jeden z najpiękniejszych projektów"

25.11.2020 14:42
Dorota Szelągowska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

W najnowszym odcinku "Totalne remonty Szelągowskiej" Dorota przeprowadziła prawdziwą rewolucję w kuchni należącej do jednego z bohaterów programu. Efekt jej pracy zrobił ogromne wrażenie na widzach.

Dorota Szelągowska co tydzień w swoim programie udowadnia nam, że nawet z najgorszych warunków mieszkaniowych można wyczarować stylową przestrzeń. Do tego wcale nie jest potrzebna fortuna, lecz przede wszystkim dobry pomysł.

W programie "Totalne remonty Szelągowskiej" najpopularniejsza polska dekoratorka pochwaliła się metamorfozą starej kuchni. Zobaczcie zdjęcia "przed' i "po" remoncie.

Dorota Szelągowska pokazała metamorfozę kuchni

Remonty i projektowanie wnętrz to największa pasja Doroty Szelągowskiej. Dekoratorka ma na koncie mnóstwo udanych metamorfoz i nadal zaskakuje nas kolejnymi pomysłami.

Niedawno Dorota pochwaliła się na Instagramie efektami aranżacji starej kuchni należącej do bohatera najnowszego odcinka programu "Totalne remonty Szelągowskiej". W miejscu starych szafek w babcinym klimacie postawiła czarno-biały aneks kuchenny w minimalistycznym stylu. Dzięki niemu wnętrze nabrało nowoczesnego charakteru. Aby nieco je "ocieplić", Dorota dodała do niego jasny, drewniany stół i roślinę w designerskiej doniczce przypominającej odlew twarzy.

Internauci zachwycają się rezultatem tego remontu:

Super! Boję się ciemnych wnętrz, a tu petarda.

 

Jeden z najpiękniejszych projektów.

 

Przepiękna metamorfoza!

A jak wy oceniacie efekty pracy Szelągowskiej i jej ekipy?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!