Zamknij

Empik otwiera Strefę Design. To idealne miejsce dla miłośników polskiego i zagranicznego wzornictwa

19.11.2020 13:56
design
fot. Shutterstock

Empik otworzył Strefę Design dla miłośników polskiego i zagranicznego wzornictwa. To nowa przestrzeń online, w której znajdziesz m.in. ręcznie robioną ceramikę, akcesoria do kuchni i wyposażenie wnętrz.

Empik poszerza swoją ofertę o nowy asortyment. W Strefie Design znajdziesz ponad 40 tysięcy produktów, dzięki którym podkreślisz charakter swojego wnętrza. Wśród nich nie zabrakło stylowych akcesoriów do salonu, kuchni, sypialni i biura. Wiele z nich kupisz teraz w promocyjnych cenach.

Strefa Design w Empiku

Empik wyszedł naprzeciw naszym oczekiwaniom i wzbogacił swoją ofertę o domowe i biurowe akcesoria. Strefa Design by Empik to platforma, w której znajdziemy stylowe przedmioty pochodzące z kolekcji polskich i zagranicznych marek. Na liście znajdziemy takie brandy jak Ende Ceramics, For Rest Design, Mano Ceramics, Smeg i Ekoloco.

Do współpracy Empik zaprosił też cenionych twórców oraz mikroprzedsiębiorców, rzemieślników i artystów, którzy swoją pasję postanowili przerodzić w biznes. Obecnie w Strefie Design znajduje się 40 tysięcy produktów. Do końca 2020 roku Empik planuje uruchomić na platformie sklepy 50 niezależnych marek i polskich projektantów.

Dzięki Strefie zapewniamy naszym klientom dostęp do polskiego i zagranicznego designu oraz rękodzieła na najwyższym poziomie. To miejsce dla fanów sztuki wizualnej i unikalnych wzorów, dla poszukujących urzekających przedmiotów oraz wszystkich tych, którzy cenią sobie niepowtarzalny styl, estetykę i precyzję wykonania – mówi Agnieszka Strzałkowska, project manager Strefy Design by Empik.

Strefę Design znajdziecie w sklepie internetowym Empiku. Poniżej prezentujemy kilka propozycji dostępnych na tej platformie.

139
fot. lampa sufitowa, 139 zł, empik.com
komplet-poscieli-200-x-220-cm-plantas-b-iext62687385
fot. komplet pościeli, 595 zł, empik.com
filizanka-porcelanowa-cristina-wzor-wzor-1-b-iext62894833
fot. porcelanowa filiżanka, 55 zł, empik.com
robot-kuchenny-smeg-50-s-style-smf02rdeu-czerwony-b-iext56818644
fot. robot kuchenny, 1699 zł, empik.com

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!