Zamknij

Uważaj na to podczas pobytu w hotelu. To najbrudniejsza rzecz w pokoju

05.01.2023 13:13

Pracownica hotelu opowiedziała, jak często wygląda dbanie o czystość w takich miejscach. Jej nagranie jest hitem na TikToku.

Hotel
fot. Shutterstock

Decydując się na pobyt w danym hotelu, bierzemy pod uwagę wielu różnych kryteriów. Często interesuje nas nie tylko lokalizacja czy jakość obsługi, ale również czystość danego miejsca. Doświadczenia podróżujących bywają w tym przypadku różne. Swoimi spostrzeżeniami  postanowiła podzielić się też pewna pracownica hotelu. Kobieta opowiedziała na TikToku, jak z jej perspektywy wygląda sprzątanie hotelowych pomieszczeń i na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę.

To najbrudniejsze rzeczy w hotelu

Jedna z użytkowniczek TikToka opublikowała nagranie, na którym obnażyła prawdę o czystości niektórych obiektów hotelowych. Chociaż na pierwszy rzut oka może ci się wydawać, że twój pokój jest w idealnym porządku, to zdaniem tiktokerki nie zawsze jest to prawdą. Według niej szczególną uwagę należy zwrócić na narzuty, które często są prane jedynie raz w roku.

Pracownica hotelu wskazała na jeszcze jeden przedmiot tj. pilot od telewizora. Kobieta powiedziała, że sama nigdy nie dotyka tego urządzenia, zanim nie przemyje go dokładnie ściereczką antybakteryjną. Nie sięga także po dostarczone szklanki bez ich wcześniejszego umycia.

Zobacz także: Stewardessa zdradza, jak zadbać o własne bezpieczeństwo w hotelu. Te triki mogą zaskoczyć 

Nagranie zaskoczyło internautów

Film pracownicy hotelu odbił się szerokim echem w social mediach. Polubiło go już ponad 63 tysiące użytkowników platformy TikTok. Wiele osób było zaskoczonych słowami kobiety, ponieważ dotychczas nie zwracało większej uwagi na te szczegóły. Część internautów podzieliła się również swoimi doświadczeniami. Niektórzy przyznali, że ze względów higienicznych zdarza im się podróżować nawet z własną pościelą czy ręcznikami.

Zawsze podróżuję przynajmniej z własnymi poszewkami na poduszki, jeśli nie z poduszką.
 
Zabieram jeden koc do leżenia i jeden do przykrycia. Nigdy też nie używam poduszek hotelowych. Zawsze przywożę własne.

A co wy o tym myślicie?

Zobacz także: To turyści najczęściej kradną z hoteli. "Jestem w szoku" 

loader

RadioZet.pl/mirror.co.uk