Zamknij

Oto nietypowe zastosowanie pianki do golenia. Koniecznie je wypróbuj

11.10.2022 15:01

Do czego może ci się przydać pianka do golenia? Oto nietypowy pomysł jednej z tiktokerek.

Czyszczenie lustra
fot. Shutterstock

TikTok to kopalnia różnych trików, które możemy wykorzystać do sprzątania. Niektóre bywają naprawdę zaskakujące. Jeżeli lubisz różne domowe eksperymenty, sięgnij po ten prosty lifehack z wykorzystaniem... pianki do golenia. Z pewnością przyda ci się podczas codziennych kąpieli. Sprawdź, na czym polega.

Jak wykorzystać piankę do golenia w nietypowy sposób? Zaskakujący trik z TikToka

Zaparowane lustro w łazience to problem, który pojawia się np. po wzięciu prysznica. Jest to dość denerwujące, gdy spieszymy się o poranku do pracy, a chcemy zrobić perfekcyjny makijaż. W takiej sytuacji warto sięgnąć po ten trik jednej z tiktokerek, który na platformie polubiło już ponad 160 tysięcy osób.

Influencerka pokazała, jak łatwo uniknąć zaparowania lustra dzięki wykorzystaniu… pianki do golenia. Najpierw nakłada odrobinę produktu na ścierkę, a następnie wyciera nią całe lustro, aż do momentu, gdy jego powierzchnia będzie całkowicie sucha. Najlepiej to zrobić przed każdą kąpielą. Zobaczcie, jakie to proste.

Zobacz także: Oto szybki trik z TikToka na wyczyszczenie lustra. Będzie lśniło jak nigdy wcześniej 

Inne sposoby zaparowane lustro

Wycieranie zaparowanego lustra wyłącznie samą ścierką może nie przynieść pożądanych efektów, bowiem na jego powierzchni pojawią się nieestetyczne zacieki. W takim przypadku najlepiej je usunąć za pomocą octu. Jeżeli jednak nie przepadasz za jego drażniącym zapachem, równie dobrze możesz wykorzystać sok z cytryny.

Zobacz także: Jak szybko zawiesić lustro? Ten trik z TikToka znacznie ci to ułatwi

loader