Zamknij

Ta darmowa aplikacja pomoże ci segregować śmieci. Wypróbuj ją na swoim telefonie

26.02.2021 08:24
segregacja śmieci
fot. Shutterstock

Ekologiczny styl życia przestaje być uważany za trend i staje się naszym obowiązkiem. Jedną z czynności, które korzystnie wpływają na środowisko, jest segregacja odpadów. Niestety wiele z nas, wyrzucając śmieci do pojemników, popełnia błędy. Aby w przyszłości ich uniknąć, warto skorzystać z darmowych aplikacji na telefon.

Segregacja śmieci to temat, którym interesuje się coraz więcej osób. Choć większość z nas stara się wrzucać odpady do odpowiednio oznaczonych pojemników, często zdarza się, że robimy to niewłaściwie. W celu poszerzenia swojej wiedzy w tym zakresie z pomocą przychodzą nam popularne aplikacje. Zdradzamy, którą z nich warto ściągnąć na swojego smarfona.

"Pan śmieciarz" - aplikacja do segregacji śmieci

Segregacja śmieci wydaje się banalnie prostą czynnością, ale w rzeczywistości może sprawiać problemy. Szczególnie te osoby, które nie mają doświadczenia, podczas wyrzucania odpadów popełniają liczne błędy, które mogą mieć fatalny wpływ na środowisko.

Jeżeli nie masz pewności, czy w odpowiedni sposób segregujesz odpady, warto skorzystać z pomocy w postaci darmowej aplikacji na telefon "Pan śmieciarz". Dzięki niej już nigdy nie pomylisz pojemników.

Aplikacja "Pan śmieciarz" - jak działa?

Aplikacja odpowie na najbardziej nurtujące cię pytania, np. gdzie wyrzucić stare głośniki czy materac. "Pan śmieciarz" nie tylko wskaże, gdzie powinny trafić twoje śmieci, ale też opowie ci dowcip i będzie prawił ci komplementy. Poza tym możesz z nim porozmawiać. To wszystko zasługa sztucznej inteligencji stworzonej w oparciu o technologię Google Assistant.

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!