Zamknij

Jak szybko złożyć komplet bielizny? Ten trik z TikToka warto znać

27.10.2022 14:01

Jak przechowywać bieliznę, aby zaprowadzić porządek w komodzie? Sięgnij po ten trik jednej z tiktokerek.

Bielizna
fot. Shutterstock

Jesienna pogoda za oknem nie zachęca to spacerów. Ten czas możemy spożytkować w inny sposób. Jeżeli od dłuższego czasu miałeś w planach generalne porządki w swojej szafie, to jest to bardzo dobry moment. Podczas porządkowania garderoby z pewnością przyda ci się ten prosty trik z TikToka. Jedna z użytkowniczek tej platformy pokazała, jak łatwo złożyć bieliznę, aby zawsze była w idealnym porządku.

Jak złożyć komplet bielizny? Oto prosty sposób z TikToka

Jeżeli po otwarciu komody w sypialni łapiesz się za głowę na widok bałaganu, prawdopodobnie twoja garderoba wymaga małej reorganizacji. Porządkowanie wszystkich akcesoriów możesz zacząć od ułożenia bielizny. Pomóc może ci w tym ten trik jednej z tiktokerek.

Na początku użytkowniczka TikToka składa dół od kompletu. Górną część materiału chowa pod spód, a boki przykłada do środka. Następnie składa tkaninę na pół, zwija w mały rulon i umieszcza na miseczce stanika od wewnętrznej strony. Potem przykłada jedną miseczkę do drugiej i naciąga na nie ramiączka biustonosza. Zobaczcie, jak to zrobić krok po kroku:

Zobacz także: Jak dobrać rozmiar stanika? To nie takie trudne!

Jak przechowywać bieliznę? Na to warto zwrócić uwagę

Podczas przechowywania bielizny należy zachować ostrożność, aby nie uległa zaciągnięciu. Bezładne umieszczenie jej w komodzie nie jest najlepszym pomysłem. Najlepiej zaopatrzyć się w specjalne organizery, które pomogą ci uporządkować wszystkie elementy garderoby.

Szczególną uwagę zwróć na komplety wykonane z koronki. Nie należy przechowywać obok nich innych akcesoriów, które mogłyby spowodować ich przypadkowe uszkodzenie. Aby z komody unosił się zawsze ładny zapach, warto ułożyć w niej saszetkę z aromatyczną lawendą.

Zobacz także: Jak prać koronkową bieliznę? Poznaj najważniejsze zasady

loader