Zamknij

Ptak zamknięty w klatce zaśpiewa Ci każdą ulubioną melodię

Weronika Domoradzka
20.04.2016 09:38
JinGoo
fot. www.indiegogo.com

To najpiękniejsze głośniki jakie ostatnio widzieliśmy. 

Technologia Bluetooth sprawiła, że głośniki nareszcie mogą wyglądać jak element dekoracji mieszkania. Nie musimy już iść na kompromis i możemy wybierać wśród propozycji, które zupełnie nie przypominają kolumn.

JinGoo jest głośnikiem, który skrywa się pod postacią pięknego ptaka zamkniętego w klatce. Precyzując, głośnik znajduje się w ogonie, a przyciski są ukryte w jego szyi, która jest dodatkowo podświetlana i może służyć jako lampka. Został wykonany z najwyższej jakości metalu, występuje w wielu kształtach i wersjach kolorystycznych.

Klatkę możemy postawić na stole albo powiesić ją w dowolnym miejscu. Oczywiście nie musimy mieć stałego dostępu do głośnika, ponieważ i tak sterujemy nim za pomocą smartphona. JinGoo może odtwarzać muzykę przez 15 godzin. Po tym czasie należy podłączyć go do ładowania kablem micro USB. 

Nietypowy głośnik zaprojektowało studio Daqi Concept z Tajwanu. Designerom zależało na stworzeniu urządzenia, które będzie przyjemne dla oka, a płynące z niego dźwięki - delikatne. W celu wprowadzenia JinGoo do regularnej sprzedaży, została uruchomiona zbiórka pieniędzy na serwisie Indiegogo. 

Najciekawsze sukienki na każdą okazję