Zamknij

Magda Gessler poleca komplety praktycznych ręczników kuchennych. Kupisz je w Rossmannie w promocyjnej cenie

12.04.2021 10:13
magda gessler
fot. Jakub Kaminski/East News

Magda Gessler sygnuje swoim nazwiskiem nie tylko różnego rodzaju produkty spożywcze, ale też kuchenne dodatki. Niedawno w Rossmannie pojawiła się kolekcja ręczników polecanych przez słynną restauratorkę. Zobaczcie, jak się prezentują.

Magda Gessler to marka sama w sobie, dlatego nie dziwi nas, że tak wiele firm zabiega o współpracę z nią. Restauratorka już kolejny rok z rzędu promuje produkty marki Zwoltex zajmującej się produkcją ręczników, ściereczek kuchennych oraz innych tekstyliów do domu. Tym razem propozycje sygnowane nazwiskiem gwiazdy "Kuchennych rewolucji" znajdziemy w Rossmannie. Ich ceny pozytywnie was zaskoczą.

Promocja Rossmann 2021: ręczniki kuchenne polecane przez Magdę Gessler

Praktyczne dodatki do kuchni ułatwią ci zachowanie w niej porządku i czystości. Jeżeli wraz z nadejściem wiosny chcesz odświeżyć swoje królestwo, zdecyduj się na propozycje promowane przez Magdę Gessler. Wśród produktów dostępnych w Rossmannie znalazły się piękne i praktyczne komplety kuchennych tekstyliów. Każdy z nich zawiera 2 ściereczki i ręcznik.

W kolekcji marki Zwoltex promowanej przez Gessler znalazły się 4 komplety materiałowych dodatków w różnych kolorach. Do wyboru mamy propozycje utrzymane w odcieniach żółci i szarości, granatu, różu oraz beżu. Wszystkie zostały dodatkowo ozdobione wiosennymi wzorami, które skutecznie ożywią wygląd twojej kuchni.

Zobacz także: Nie masz ręki do roślin? Tych kwiatów nie trzeba często podlewać!

Ręczniki kuchenne Zwoltex od Magdy Gessler

Ręczniki i ściereczki kuchenne sygnowane nazwiskiem Magdy Gessler zapewniają wyjątkową chłonność i miękkość materiału oraz trwałość kolorów. To wszystko dzięki innowacyjnej technologii Ultrasoft. Obecnie komplety produktów kuchennych Zwoltex kupicie w Rossmannie w promocyjnej cenie - 19,99 zł. Skusicie się?

ccc
fot. Rossmann.pl
qqq
fot. Rossmann.pl
ttt
fot. Rossmann.pl
lll
fot. Rossmann.pl

Zastanawialiście się kiedyś, jak mieszkają Ania i Robert Lewandowscy? Jeżeli tak, musicie tu zajrzeć!