Zamknij

Promocja w Biedronce. Przy zakupie garnków otrzymasz patelnię za 1 zł

03.08.2021 09:06
Garnki i patelnie
fot. Shutterstock

W swojej najnowszej gazetce Biedronka poinformowała o kolejnej wielkiej promocji. Dzięki niej możesz otrzymać wysokiej jakości patelnię za 1 zł. Zanim wybierzesz się na zakupy, poznaj szczegóły oferty.

Biedronka znów zaskoczyła swoich klientów wyjątkową akcją promocyjną. Tym razem dotyczy ona artykułów gospodarstwa domowego. Wśród nich znalazły się zestawy garnków i patelnia z kolekcji zaprojektowanej przez Magdę Gessler. Sprawdź, jak prezentują się wszystkie propozycje.

Promocja Biedronka sierpień 2021: garnki i patelnie MG Home

Szukasz wysokiej jakości akcesoriów do swojej kuchni? Skorzystaj z najnowszej promocji Biedronki. Zgodnie z jej zasadami, kupując zestaw garnków z kolekcji MG Home, dostaniesz dużą patelnię z powłoką nieprzywierającą za 1 zł.

Zestaw marki MG Home zawiera wkład do gotowania na parze oraz 4 garnki o różnych wielkościach. Każdy z nich posiada grube, wielowarstwowe dno, mocne uchwyty i miarki pojemności. Ponadto do produktów dołączono szklane pokrywy z odparownikami. Gwarantujemy, że artykuły kuchenne z kolekcji Verso posłużą ci przez lata. Ten praktyczny komplet kupisz w Biedronce za 149,99 zł.

Zobacz także: Jak odświeżyć zasłony bez prania? Wypróbuj sprawdzone triki

Garnki i patelnie MG Home w Biedronce

Patelnia, którą możesz kupić wraz z zestawem garnków za 1 zł, wyposażona jest w nienagrzewającą się rączkę. Warto dodać, że produkt ten nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych. Jego regularna cena wynosi 49,99 zł.

Promocja trwa od 5 do 12 sierpnia 2021 roku. Możesz z niej skorzystać w wybranych sklepach Biedronka. Pełna lista tych punktów stacjonarnych dostępna jest na oficjalnej stronie internetowej popularnej sieci.

www
fot.

Fotografia: Biedronka.pl

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!