Zamknij

W Biedronce kupisz dzbanki do filtrowania wody. Kosztują tylko 14,99 zł

30.04.2021 11:14
Dzbanki do filtrowania wody
fot. Shutterstock

Dzbanek do filtrowania wody to element, który znajdziemy w większości kuchni. Nie tylko zapewnia on krystalicznie czystą wodę, ale też pozwala oszczędzić sporo pieniędzy i ułatwia życie w duchu eko. Teraz dostępny jest w Biedronce za jedyne 14,99 zł.

Zamiast kupować wodę w plastikowych butelkach, wybierz dzbanek wielokrotnego użytku wyposażony w filtr. Na rynku znajdziemy sporo tego typu propozycji w różnych cenach. Jednak wszystkie działają podobnie i są tak samo wydajne. Najtańsze modele znajdziesz w Biedronce.

Promocja Biedronka maj 2021: dzbanki Dafi do filtrowania wody

Dzbanki filtrujące wodę to jeden z najlepszych wynalazków ostatnich lat. O korzyściach płynących z używania tego sprzętu można mówić w nieskończoność. Przede wszystkim jest praktyczny, niedrogi i ekologiczny. Nie dziwi więc nas, że zyskał tak dużą popularność i stał się kuchennym niezbędnikiem.

Teraz dzbanki do filtrowania wody popularnej marki Dafi kupisz w Biedronce w zaskakująco niskiej cenie - 14,99 zł. Warto wspomnieć, że produkty te nie zawierają szkodliwego bisfenolu A, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla naszego zdrowia. Dodajmy, że każdy z nich należy dodatkowo wyposażyć w filtr wymienny Dafi Unimax, który też kupisz w dyskoncie. Cena kompletu 2 zestawów wynosi 19,99 zł.

Zobacz także: Pomysły na oświetlenie sypialni i nowoczesne lampki nocne

Butelki z filtrem do wody Dafi z Biedronki

Poza dzbankami i filtrami w Biedronce możesz kupić też butelki wielokrotnego użytku za 29,99 zł. W zestawie znajdziesz zapas filtrów na 2 miesiące. Promocja na wszystkie produkty Dafi ważna jest od 28 kwietnia do 12 maja 2021 r. lub do wyczerpania zapasów. 

dzbanerk_start_unimax_4x2
fot. Biedronka.pl
ff
fot. Biedronka.pl

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!