Zamknij

Wielka wyprzedaż w Biedronce. Akcesoria i AGD kuchenne tańsze o połowę

13.05.2021 09:07
kuchnia
fot. Shutterstock

Biedronka zorganizowała wielką wyprzedaż kuchennych dodatków. Wśród nich znajdziesz sprzęt AGD oraz inne akcesoria. Teraz kupisz je o połowę taniej. Zanim wybierzesz się na zakupy, sprawdź szczegóły akcji.

Biedronka właśnie poinformowała na swojej stronie internetowej o wyprzedaży akcesoriów do kuchni. Jeżeli planowałeś zakup nowego czajnika lub garnka, skorzystaj z tej wyjątkowej okazji. Dzięki niej zaoszczędzisz sporo pieniędzy.

Promocja Biedronka maj 2021: Akcesoria i AGD kuchenne do 50% taniej

W Biedronce regularnie pojawiają się akcje rabatowe. Tym razem znany dyskont zorganizował dla swoich klientów wyprzedaż praktycznych dodatków kuchennych. Do wyboru mamy: woki, garnki, plastikowe pojemniki, czajniki, miski, sprzęt do parzenia kawy i wiele innych produktów. W niższych cenach dostępne są też m.in. obrusy, ścierki kuchenne i bieżniki.

Zasady akcji są bardzo proste. Jak czytamy w regulaminie, przy zakupie minimum 2 produktów z kategorii akcesoria i AGD kuchenne, otrzymasz 50% rabatu na każdy z nich. Warto dodać, że propozycje zakupione w ramach wyprzedaży nie podlegają zwrotowi.

Zobacz także: Pomysły na oświetlenie sypialni i nowoczesne lampki nocne

Promocja w Biedronce na akcesoria i AGD kuchenne

Najnowsza oferta Biedronki obowiązuje od 13 do 15 maja 2021 r. lub do wyczerpania zapasów. Aby skorzystać z promocji, należy pokazać przy kasie kartę Moja Biedronka. Limit rabatu wynosi 200 zł dziennie. Ta wyjątkowa wyprzedaż cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów. Wy też się skusicie?

1dmqmy5rnv_2021_T19B_WYPRZEDAZ_NF_970x470
fot. Biedronka.pl

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!