Zamknij

W Biedronce kupisz zestawy ceramicznych noży. Zapłacisz za nie tylko 19,99 zł

07.06.2021 09:06
noże
fot. Shutterstock

Sieć Biedronka wprowadziła do swojej najnowszej oferty mnóstwo kuchennych dodatków. Wśród nich znalazły się komplety ceramicznych noży w atrakcyjnych cenach. Do wyboru masz też praktyczne obieraki. Sprawdź szczegóły promocji w dyskoncie.

Szukasz zestawu noży do swojej kuchni? Teraz możesz go kupić w wyjątkowo niskiej cenie. W Biedronce pojawiły się wysokiej jakości propozycje charakteryzujące się wyjątkową trwałością. Za każdy komplet zapłacisz tylko 19,99 zł.

Promocja Biedronka czerwiec 2021: zestaw ceramicznych noży

W najnowszej gazetce Biedronki pojawiły się zestawy ceramicznych noży, dzięki którym bez wysiłku przygotujesz ulubione potrawy. W kolekcji dostępnej w dyskoncie nie zabrakło japońskiego noża Santoku do siekania różnych produktów, np. warzyw i ryb. Poza tym w ofercie sieci znalazły się też modele uniwersalne w 2 rozmiarach (o długości 10 cm i 7 cm) oraz duży nóż szefa kuchni, którego długość wynosi 15 cm.

Zestawy składają się z 2 artykułów. Możemy zdecydować się też na zakup pojedynczych propozycji. Każda z nich ma twarde i ostre ostrze. Ponadto wszystkie noże zostały wyposażone w osłonki zapewniające bezpieczne przechowywanie.

Zobacz także: Pomysły na oświetlenie sypialni i nowoczesne lampki nocne

Zestaw ceramicznych noży z Biedronki

Ceramiczne noże z Biedronki dostępne są w 3 kolorach: szarym, seledynowym i czarnym. Do niektórych zestawów dołączono praktyczne obieraki. Oferta dostępna jest w sklepach stacjonarnych dyskontu od czwartku 10 czerwca 2021 r. do wyczerpania zapasów.

jjj
fot. Biedronka.pl

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!