Zamknij

W Biedronce kupisz porcelanowe kubki, talerze i miski. Za każdą sztukę zapłacisz tylko 9,99 zł

22.06.2021 09:54
naczynia
fot. Shutterstock

Biedronka włączyła do swojej najnowszej oferty porcelanową zastawę stołową ozdobioną kwiatowymi printami. Zobacz wszystkie propozycje i wybierz swoje typy.

W Biedronce znajdziesz teraz sporo kuchennych dodatków w wyjątkowo niskich cenach. Poza akcesoriami do gotowania na sklepowych półkach pojawiły się praktyczne naczynia, dzięki którym twój stół nabierze eleganckiego charakteru. Wśród dostępnych produktów znalazły się porcelanowe miski, kubki i talerze.

Promocja Biedronka czerwiec 2021: kubki, talerze i miski za 9,99 zł

Jeżeli szukasz stylowej zastawy stołowej, koniecznie odwiedź w najbliższym czasie Biedronkę. Dyskont zaproponował swoim klientom kolekcję naczyń ozdobionych kolorowymi printami z motywem kwiatów. Do wyboru mamy piękne kubki o pojemności 400 ml, talerzyki idealne do serwowania deserów oraz praktyczne miski. Wszystkie propozycje dostępne są w 3 modnych wzorach.

Jak informuje producent, elementy z kolekcji Floral zostały wykonane z wysokiej jakości porcelany, którą można wkładać do zmywarki lub mikrofalówki. Możesz kupić całą zastawę lub wybrać pojedyncze propozycje. Cena za każdą sztukę wynosi tylko 9,99 zł.

Zobacz także:  Pomysły na oświetlenie sypialni i nowoczesne lampki nocne

Naczynia kuchenne z Biedronki

Promocja na porcelanowe naczynia zorganizowana przez Biedronkę dostępna jest wyłącznie w wybranych sklepach stacjonarnych sieci. Oferta jest ważna od czwartku 24 czerwca 2021 r. do wyczerpania zapasów.

kkk
fot. Biedronka.pl

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!