Zamknij

W Biedronce kupisz formy i blachy do pieczenia oraz deski do krojenia. Ceny zaczynają się od 15,99 zł

21.06.2021 09:59
forma do pieczenia
fot. Shutterstock

Sieć Biedronka przygotowała kolejną promocję na kuchenne dodatki. Znalazły się w niej praktyczne akcesoria do pieczenia oraz wysokiej jakości deski do krojenia. Zobacz wszystkie propozycje i wybierz swoje typy.

Szukacie nowych akcesoriów do swojej kuchni? Skorzystajcie z najnowszej promocji Biedronki. Znana sieć zaproponowała nam kolekcję niedrogich propozycji, dzięki którym przygotowywanie wypieków stanie się dla nas prawdziwą przyjemnością. Sprawdźcie, w jakie artykuły warto się zaopatrzyć.

Promocja Biedronka czerwiec 2021: formy i blachy do pieczenia

Biedronka wzbogaciła swoją najnowszą ofertę o dodatki do pieczenia. Wśród nich znalazły się duże formy oraz uniwersalne blachy wykonane ze stali nierdzewnej. Każda z nich została dodatkowo pokryta trwałą powłoką nieprzywierającą, która ułatwia wyjmowanie wypieków.

Do wyboru mamy propozycje w różnych kształtach i wielkościach. Na sklepowych półkach znajdziemy modele do pieczenia tart oraz okrągłe formy z wyjmowanym dnem. Poza nimi możemy też kupić blachy o 3 wymiarach: 36 x 26 cm, 29 x 22 cm oraz 26 x 26 cm. Za każdy z wyżej wymienionych produktów zapłacimy tylko 15,99 zł.

Zobacz także: IKEA wprowadza do oferty pokrowce na sofy wykonane z używanych jeansów. Kupimy je już niebawem

Promocja Biedronka czerwiec 2021: deski do krojenia

W kolekcji kuchennych dodatków dostępnych w Biedronce pojawiły się też deski do krojenia. Możesz zdecydować się na jeden duży model o wymiarach 36 x 25 cm lub zestaw dwóch mniejszych propozycji. Ich cena wynosi 19,99 zł. Oferta jest ważna od 24 czerwca 2021 r. do wyczerpania zapasów. Możesz z niej skorzystać w wybranych sklepach Biedronka na terenie całej Polski.

fff
fot. Biedronka.pl

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!