Zamknij

Ta Polka zdobi budynki z całego świata lokalnymi koronkami. Jej "dzieła" robią wrażenie!

04.11.2020 12:14
Graffiti
fot. Shutterstock

Pewna młoda Polka wpadła na nietypowy pomysł. Ozdabia budynki wzorami przypominającymi koronkę. Zobaczcie jej oryginalne prace.

Polska artystka o pseudonimie NeSpoon znalazła swój własny styl w tworzeniu graffiti. Kobieta zdobi mury budynków na całym świecie lokalnymi koronkami. Efekty swoich "dzieł" pokazuje na Instagramie. Internauci zachwycają się jej pracami.

Koronkowe graffiti polskiej artystki

Koronkowe graffiti jako forma zdobienia budynków? Czemu nie! Na ten nietypowy pomysł wpadła polska artystka NeSpoon, która maluje koronkowe wzory na murach nie tylko polskich, ale także zagranicznych budowli. Kobieta najwidoczniej znudzona była typowymi kolorowymi grafikami na murach i decydowała się odmienić ich wygląd, stosując wymyśloną przez siebie technikę malowania.

NeSpoon dzieli się zdjęciami swoich prac na Instagramie. Na jej koncie znajdziemy zdjęcia jej murali m.in. na włoskich, francuskich i hiszpańskich budynkach. Artystka tworzy "plecione koronki" na muzeach i budynkach mieszkalnych.

Swoje ażurowe murale maluje też w ramach festiwali sztuki ulicznej z całego świata. Ponadto maluje na zlecenie władz lokalnych wielu miast. Jak oceniacie jej dzieła?

Zobacz także: Szelągowska pokazała wnętrza domu. Kuchnia robi wrażenie!

W takich luksusach żyją Majdanowie!