Zamknij

Pokazano zdjęcia z katalogu IKEA 2018. Przygotujcie się na intensywne kolory

Agnieszka Moczyróg
26.07.2017 11:09
Katalog IKEA 2018
fot. www.youtube.com/IKEA

Hasłem przewodnim katalogu jest "Make Room for Life". 

Każdego roku premiera nowego katalogu IKEA wzbudza sporo emocji. Fani szwedzkiej marki są ciekawi, co tym razem zaproponuje im meblowy gigant. Najnowszy katalog, na rok 2018, swoją polską premierę będzie miał 21 sierpnia. Na szczęście, pierwsze fotografie zostały już udostępnione i wiele wskazuje na to, że klienci nie będą rozczarowani. 

W nadchodzącym sezonie przygotować musimy się nie tylko na skandynawski styl, który często oferuje IKEA, ale również na mocne, nasycone kolory, odważne wzory i niebanalne rozwiązania. Hasłem przewodnim nowego katalogu IKEA 2018 jest "Make Room for Life", co śmiało można przetłumaczyć jako "stwórz przestrzeń dla życia". 

Jak podaje portal Ładnydom.pl, obok prezentacji przedmiotów, w katalogu znajdziemy również porady, jak dekorować dom, czy chociażby jak pielęgnować rośliny. Znajdziemy także informacje, jak nie marnować jedzenia, a także reportaż o domu w Kopenhadze paryskiego projektanta. Poznamy też historię Brytyjczyka, absolwenta wzornictwa i zobaczymy jego pierwsze mieszkanie w Berlinie. 

Ciekawi? :-)