Zamknij

Tak wyglada najpiękniejsza łazienka na Instagramie. Zainspirowały się nią Kasia Tusk i Jessica Mercedes

04.12.2020 13:16
łazienka
fot. Shutterstock

Na punkcie tej łazienki influencerki wprost oszalały. Nowojorskie wnętrze od kilku lat inspiruje miliony osób szukających pomysłu na wystrój swoich łazienek. Ty też możesz wziąć z nich przykład.

Chcesz odświeżyć wygląd swojej łazienki? Jeśli nie wiesz, jak ją urządzić, zaaranżuj ją w najmodniejszym nowojorskim stylu. W tym celu warto zainspirować się zdjęciami łazienki uznanej za najpiękniejszą na świecie, która zdobyła niebywałą popularność na Instagramie. To pomieszczenie to kwintesencja dobrego stylu. Zobacz, jak się prezentuje.

Najpiękniejsza łazienka na Instagramie

Białe kafle, czarne fugi, marmur i dużo mosiężnych detali... Tak w skrócie można opisać wystrój łazienki, którą już od kilku lat zachwycają się trendsetterzy z całego świata. Stylowa przestrzeń znajdująca się w nowojorskim hotelu The Ludlow została sfotografowana przez setki gości, w tym najpopularniejszych influencerów.

Ogromne wrażenie robi nie tylko aranżacja pomieszczenia, ale też wyjątkowy widok na nowojorskie wieżowce. Tym wystrojem zainspirowały się też polskie gwiazdy Instagrama, m.in. Kasia Tusk, Jessica Mercedes i Maja Sablewska.

Łazienka wyglądałaby surowo, gdyby nie żarówki zamieszczone wokół lustra. To piękne oświetlenie inspirowane stylem starego Hollywood nadało przestrzeni nieco przytulnego klimatu. Podoba się wam ta łazienka?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!