Zamknij

Latająca Chata Tajemnic to jedyny taki budynek na świecie. Znajdziecie go w Polsce

16.11.2020 14:18
Latająca Chata Tajemnic
fot. MAREK ZAJDLER/East News

Ten niezwykły obiekt powstał z myślą o najmłodszych, ale tak samo zachwyca dorosłych. Latająca Chata Tajemnic to baśniowe miejsce, które może odwiedzić każdy z nas.

Jeśli wydawało wam się, że latające domy istnieją tylko w bajkach, to najwyższy czas wyprowadzić was z błędu. We wsi Wola Życka, położonej na Mazowszu, powstał budynek, który wygląda, jakby był unoszony przez ogromne balony.

Latająca Chata Tajemnic

80 km od Lublina znajduje się wyjątkowy Park Edukacji i Rozrywki "Farma Iluzji”, którego główną atrakcją jest budynek nazywany Latającą Chatą Tajemnic. Dzięki nietypowej konstrukcji obiekt ten wygląda magicznie. Ten unoszący się żółty dom przyciąga turystów z całego świata. To spełnienie marzeń wszystkich miłośników baśni!

Okazuje się, że każdy zwiedzający może wejść do środka Latającej Chaty Tajemnic i przekonać się na własne oczy, czym jest prawdziwa iluzja. Znalazło się tam sporo atrakcji, dzięki którym poczujemy się jak postać z bajki. To jedyny na świecie obiekt o tego typu konstrukcji.

Na terenie Parku Edukacji "Farma Iluzji” znajdziemy też m. in. Muzeum Iluzji i Ścieżkę Złudzeń. Efekt przerasta najśmielsze oczekiwania nie tylko dzieci, ale też dorosłych.

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!