Zamknij

Weronika Rosati pokazuje wnętrza swojego mieszkania. Zobaczcie, jak mieszka w Los Angeles!

27.03.2020 14:24
Weronika Rosati
fot. Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER

Polska aktorka na co dzień mieszka wraz z córką w Los Angeles. Jak urządziła się w tym popularnym amerykańskim mieście? Sami zobaczcie.

Weronika Rosati to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda znana z takich produkcji, jak "Zawsze warto" czy "M jak miłość", na co dzień mieszka w Los Angeles. Ale tak naprawdę dzieli życie między Polskę a Stany Zjednoczone.

Jak aktorka mieszka w USA? Jesteście ciekawi, na jaki styl postawiła w swoim mieszkaniu? Tylko spójrzcie na te wnętrza, będziecie zaskoczeni!

Mieszkanie Weroniki Rosati w Los Angeles

Weronika Rosati mieszka z córeczką w Los Angeles. Gwiazda prowadzi konto na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami informacjami na temat obecnych projektów zawodowych, ale też uchyla rąbka tajemnicy na temat życia prywatnego. 

W ostatnie czasie aktorka poddaje się kwarantannie - wszystko przez szalejącego na świecie koronawirusa. Dużo czasu spędza więc w domu. Zajmuje się córeczką, ale też ogląda seriale i ćwiczy. 

Przy okazji gwiazda wrzuca do sieci zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak mieszka. Wygląda na to, że mieszkanie Rosati zostało urządzone w ponadczasowym klasycznym stylu - przeważają stonowane kolory, prostota i niewielka liczba mebli, które zagracałyby wnętrze.

W mieszkaniu Rosati nie brakuje też nawiązań do jej ulubionej aktorki - Elizabeth Taylor. Weronika pochwaliła się kiedyś, że posiada nawet poduszkę z jej podobizną.

Jak podobają wam się takie wnętrza?

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy wraz ze swoimi młodszymi wcieleniami!