Zamknij

Natalia Siwiec ma bardzo przytulne mieszkanie. Zobaczcie wnętrza jej apartamentu!

Katarzyna Leszczyńska
26.03.2018 13:10

Natalia Siwiec dba o mieszkanie i komfort swoich najbliższych. Na jej zdjęciach na Instagramie możemy zobaczyć piękne wnętrza jej apartamentu. Robią wrażenie!

Natalia Siwiec
fot. Instagram/Natalia Siwiec

Gwiazdy nie dość, że zachwycają kreacjami na wszelkiego rodzaju ściankach i czerwonych dywanach, to jeszcze od czasu do czasu uchylają rąbka tajemnicy i pokazują, jak mieszkają. Zazwyczaj tego typu zdjęcia możemy zobaczyć na Instagramach gwiazd. Fotografie robione w domu wstawia między innymi Natalia Siwiec, która, wraz z mężem i córeczką Mią, mieszka na warszawskim Wilanowie, który jest najchętniej wybieraną dzielnicą wśród celebrytów.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska pokazała, jak mieszka. Wnętrza są stylowe i nowoczesne

Wnętrza mieszkania Natalii Siwiec są naprawdę zachwycające. Przeważają w nim jasne kolory, przede wszystkim biel, którą możemy dojrzeć zarówno w salonie, jak i sypialni oraz łazience. Nam najbardziej jednak podoba się gustownie urządzony pokój małej Mii, w którym przeważa biel i pudrowy róż. Widać, że gwiazda stara się dbać o swoje mieszkanie i komfort najbliższych. Zobaczcie sami w poniższej galerii, jak wygląda mieszkanie Natalii Siwiec.  

Autor: Katarzyna Leszczyńska