Zamknij

Małgorzata Socha pokazała choinkę. Internauci komentują: "Jak pięknie!"

08.12.2020 15:47
Małgorzata Socha
fot. VIPHOTO/East News

Aktorka dołączyła do grona gwiazd, które już na początku grudnia ubrały swoje choinki. Postawiła na tradycyjne ozdoby w odcieniach czerwieni. Zobaczcie, jak prezentuje się jej świąteczne drzewko.

Kiedyś choinki ubierało się w dniu Wigilii, ale to już przeszłość. Spragnione świątecznego klimatu gwiazdy pokazują swoje drzewka kilka tygodni przed Bożym Narodzeniem. Jedną z nich jest Małgorzata Socha, która w tym roku zdecydowała się udekorować swoją choinkę czerwonymi ozdobami.

Małgorzata Socha pokazała choinkę

Nie możesz doczekać się Bożego Narodzenia? Jeśli tak, to nie jesteś jedyny. W domu Małgorzaty Sochy już panuje świąteczny klimat. Kilkanaście dni przed gwiazdką aktorka pochwaliła się na Instagramie swoim pięknym żywym drzewkiem.

Swoją choinkę ozdobiła czerwonymi bombkami, ozdobami w kształcie gwiazdek, reniferów i choinek. Znalazły się na niej też pierniczki, cukrowe laski i światełka, dzięki którym w salonie aktorki zrobiło się bardzo przytulnie i rodzinnie. Jeżeli szukasz pomysłu na choinkowe ozdoby, warto wziąć z niej przykład.

Pod choinką Małgosi widzimy szopkę wielkanocną. Oczywiście nie mogło też zabraknąć prezentów zapakowanych w elegancki papier.

Internauci zachwycają się jej choinką:

Piękna choinka.

 

Uwielbiam takie ozdoby. Są świetne. Już wkrótce będą też u mnie.

 

Jak pięknie!

Podoba się wam choinka Małgosi Sochy?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!