Zamknij

Ten mebel to kanapa, łóżko, biurko i masażer w jednym. Idealny wynalazek na przetrwanie pandemii

30.11.2020 15:48
kanapa
fot. Shutterstock

Ten mebel będzie idealnym miejscem do snu, odpoczynku w ciągu dnia i pracy. Można spędzać w nim dosłownie całą dobę. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście.

Pandemia koronawirusa spowodowała, że większość czasu zaczęliśmy spędzać w domu. Abyśmy czuli się komfortowo przez całą dobę, jeden z producentów mebli wprowadził na rynek wielofunkcyjne urządzenie, które posłuży nam za kanapę, łóżko, biurko, a nawet masażer. Nie wierzycie? Zobaczcie sami!

Łóżko Hariana - wielofunkcyjny mebel idealny na czas pandemii

W związku z pandemią, w naszych domach jeszcze bardziej niż zwykle cenimy sobie komfort. Aby czuć się dobrze na tzw. home office, warto zainwestować w wygodne miejsce pracy. Wielofunkcyjny mebel Hariana Tech Smart Ultimate Bed firmy Jubilee Furniture z pewnością okaże się dobrym rozwiązaniem. Można używać go jako łóżko, kanapę, biurko i masażer (aż 4w1!).

Ten designerski mebel to strzał w dziesiątkę dla tych, którzy pracują zdalnie. Dodajmy, że znajduje się w nim sporo gadżetów, które umilą nam czas spędzony w domu. Za biurkiem wbudowano głośniki z obsługą Bluetooth. Spore wrażenie robią też 2 wygodne fotele idealne do oglądania filmów oraz fotel z dziewięcioma trybami masażu. Mebel dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.

Niestety łóżko Hariana nie należy do najtańszych. Jego cena wynosi 10,5 tys. zł. Co sądzicie o tym meblu?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!