Zamknij

IKEA ozdobiła kultowy fotel łowickimi wzorami. To będzie sprzedażowy hit

03.08.2021 10:17
fotele
fot. Shutterstock

Mija 60 lat, od kiedy IKEA rozpoczęła swoją działalność w Polsce. Z tej okazji szwedzki gigant zaproponował klientom kolekcję najpopularniejszych mebli i akcesoriów w zupełnie nowej wersji. To trzeba zobaczyć.

Marka IKEA z okazji swoich 60. urodzin wprowadziła do najnowszej oferty limitowaną kolekcję mebli ozdobionych łowickimi wzorami. Wśród nich znalazły się popularne fotele Strandmon w kolorowej odsłonie. Sprawdźcie, jak się prezentują.

Kultowy fotel IKEA w polskiej odsłonie

Sieć IKEA stworzyła imitowaną kolekcję praktycznych dodatków i mebli z linii Huslia, które biją w Polsce rekordy sprzedaży. Każdy produkt został udekorowany tradycyjnymi łowickimi wzorami. Do tych kolorowych propozycji zaliczamy m.in. duże i małe fotele Strandmon z podnóżkami i stolik Lack.

W jubileuszowej ofercie szwedzkiej marki nie zabrakło też stylowych dodatków: konika Dalarna, papierowych serwetek oraz ozdobnych świec. Elementy z motywem inspirowanym florystycznymi wzorami będą sprzedawane wyłącznie w Polsce.

Wzory łowickie znane są nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. Nic więc dziwnego, że to właśnie one stały się inspiracją dla projektantów IKEA przy tworzeniu kolekcji Huslia dla naszych klientów. W mocnych kolorach czerwieni, żółci, błękitu i zieleni odnajdujemy powrót do korzeni, a w motywach florystycznych i barwnych kogutach możemy dostrzec szacunek dla polskiej wsi oraz kunsztu rękodzieła - czytamy w informacji prasowej marki IKEA.

Zobacz także: IKEA wprowadza do oferty pokrowce na sofy wykonane z używanych jeansów. Kupimy je już niebawem

Meble z kolekcji Huslia w polskiej wersji

Limitowana kolekcja mebli i dodatków ozdobionych łowickimi wzorami jest dostępna od początku sierpnia. Wszystkie produkty możesz nabyć w punktach stacjonarnych oraz w sklepie online IKEA. Poniżej zamieszczamy zdjęcia wszystkich propozycji. Ich ceny zaczynają się od 4,99 zł. Masz już swoje typy?

ikeahuslia655
fot.

Fotografia: Ikea.com/pl

lack-stolik-huslia-wielobarwny__1036004_pe838243_s5
fot.

Fotografia: Ikea.com/pl

ikeahuslia2655
fot.

Fotografia: Ikea.com/pl

ttt
fot.

Fotografia: Ikea.com/pl

ttyu
fot.

Fotografia: Ikea.com/pl

kkkkkk
fot.

Fotografia: Ikea.com/pl

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!