Zamknij

Katarzyna Zielińska pokazała łazienkę. Wygląda jak wyjęta z Bali

03.04.2020 09:38

Kasia Zielińska ma zachwycającą łazienkę! Teraz pokazała jej fragment, który wygląda jak wyciągnięty z Bali. W takim SPA chciałybyśmy się teraz znaleźć.

Katarzyna Zielińska w cytrynowym, cekinowym garniturze
fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Zielińska rzadko pokazuje swoje mieszkanie. Teraz jednak wszyscy musimy zostawać w domach, przez co gwiazdy uchylają rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. Aktorka ostatnio postanowiła pokazać zdjęcie ze swojej łazienki. Jakiś czas temu mogliśmy już zobaczyć jej fragment, teraz jednak Kasia pokazała nieco więcej. Ta część jej łazienki wygląda jak wyciągnięta z malowniczego Bali! Zobaczcie sami.

Zobacz także: Kasia Zielińska pokazała łazienkę, a w niej... dużo zieleni i motywy azjatyckie! 

Katarzyna Zielińska pokazała łazienkę. Wygląda jak wyjęta z Bali

Kasia Zielińska jest fanką azjatyckich klimatów i dużej ilości roślin. To widać również w jej mieszkaniu.

Aktorka ostatnio pochwaliła się zdjęciami ze swojej łazienki i opowiedziała niezwykłą historię.

Mój mały balijski świat. Kocham rośliny. To moja prywatna harmonia. Moi rodzice przez kilkanaście lat hodowali kwiaty i warzywa. Przez całe dzieciństwo i młodość pomagałam im w szklarni. Wstawałam o 5-6 rano, kiedy słońce nie dawało znać o sobie i pielęgnowałam rośliny. Potem do szkoły, po szkole często wracałam do szklarni. Uwielbiałam to - napisała aktorka.

Kasia ma w swoim mieszkaniu dużo roślin. Zwłaszcza w łazience. Nie ukrywamy, że same chętnie zrelaksowałybyśmy się teraz w takim domowym SPA. Niby w domu, a jak na egzotycznej plaży.

Zobacz także: Zielińska pokazała zdjęcie z przeszłości! Aktorka przeszła niesamowitą metamorfozę!

loader

Zmieniasz wystrój mieszkania, ale nie wiesz, co jest modne? Sprawdź!