Zamknij

Kasia Cichopek pokazała, jak udekorowała wielkanocny stół. Internauci: "Czuć atmosferę świąt"

02.04.2021 10:07
Kasia Cichopek
fot. Jan Bielecki/East News

Kasia Cichopek już kilka dni przed Wielkanocą rozpoczęła wielkie świąteczne przygotowania. Gwiazda serialu "M jak miłość" zamieściła zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak udekorowała swój stół. Internauci zachwycają się jej wielkanocnymi ozdobami.

W tym roku sporo polskich gwiazd znacznie wcześniej pochwaliło się wielkanocnymi dekoracjami w swoich domach. Jako pierwsze zdjęcia z przygotowań udostępniły Małgorzata Kożuchowska i Joanna Przetakiewicz. Następnie dołączyła do nich kolejna gwiazda - Kasia Cichopek. Zobaczcie efekty jej pracy i zainspirujcie się pomysłami aktorki.

Kasia Cichopek pokazała wielkanocne dekoracje stołu

Kasia Cichopek najwyraźniej nie mogła doczekać się Wielkanocy i już 5 dni przed świętami zaczęła dekorować swoje mieszkanie. W tym roku na stole prowadzącej "Pytanie na śniadanie" dominują ozdoby w odcieniach złota i żółci. Wśród nich znalazły się kolorowe świeczki przypominające pisanki oraz piękny bukiet tulipanów.

Dodatkowo na świątecznym stole Kasi można dostrzec żółte serwetki, drewniane ozdoby w kształcie króliczków oraz złote jajka w eleganckim stylu. Poza dekoracjami nie mogło też zabraknąć wielkanocnych potraw. Gwiazda dodała krótki wpis, w którym opowiedziała o swoich przygotowaniach:

Święta wielkanocne tuż, tuż, więc szkolę swój warsztat kulinarny. Tym razem na życzenie rodziny ugotowałam żurek - napisała Cichopek.

Jak widać, Kasia lubi spędzać wolny czas w kuchni i całkiem nieźle radzi sobie w roli kucharki.

Zobacz także: Pomysły na oświetlenie sypialni i nowoczesne lampki nocne

Kasia Cichopek udekorowała stół na Wielkanoc

Salon Kasi prezentuje się efektownie i z klasą. Panuje w nim świeży, wiosenny klimat. Internauci są pod wrażeniem jej wyczucia estetyki i dekoracji, które przygotowała na tegoroczne święta. W komentarzach pod zdjęciem aktorki pojawiło się mnóstwo ciepłych słów:

To jest piękne!

 

Czuć atmosferę świąt!

 

Piękne nakrycie stołu.

A jak wy oceniacie efekty przygotowań Kasi do Wielkanocy?

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!