Zamknij

Koroniewska i Dowbor pokazali swoją choinkę. W tym roku postawili na białe ozdoby

07.12.2020 09:23

Gwiazdorska para pokazała swoją choinkę. Małżonkowie zdecydowali się na ozdoby w odcieniach bieli. Większość internautów zachwycają się jej wyglądem, ale w komentarzach znalazła się też krytyka.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska
fot. Jan Bielecki/East News

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor dołączyli do grona gwiazd, które już na początku grudnia postanowiły ubrać swoje choinki. Pod zdjęciem ich bożonarodzeniowego drzewka pojawiło się sporo zachwytów. Jednak nie zabrakło też kilku krytycznych opinii. Niektórzy stwierdzili, że para zapomniała o jednej ważnej zasadzie.

Choinka Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej

W związku z tym, że święta zbliżają się do nas wielkim krokami, coraz więcej gwiazd ubiera swoje choinki. Pierwsze była Anna Lewandowska i Joanna Przetakiewicz, a teraz przyszedł czas na Macieja Dowbora i Joannę Koroniewską.

Gwiazdorska para w mikołajki pochwaliła się na Instagramie pięknym, dużym drzewkiem. Znalazło się na nim mnóstwo ozdób w odcieniach bieli i srebra. Nie zabrakło perłowych i metalicznych bombek, ozdób z piór oraz srebrnych dzwoneczków. Ich choinka prezentuje się bardzo stylowo.

Jednak niektórzy zarzucili parze, że zgodnie z tradycją choinkę powinno się ubierać dopiero w Wigilię Bożego Narodzenia. W komentarzach zawrzało:

Ludzie, co wy z tymi choinkami? Powariowaliście? Choinki stawia się w Wigilię Bożego Narodzenia.
 
Większość już ma choinkę, a u nas w Wigilię się stroi.
 
My tradycyjnie ubieramy choinkę w Wigilię.

Jak zwykle na ich wspólnym zdjęciu nie mogło zabraknąć humorystycznego akcentu. Maciej w tym roku miał za zadanie przebrać się za świętego Mikołaja. Ale patrząc na jego minę na zdjęciu, dochodzimy do wniosku, że chyba nie był tym faktem zachwycony. Swoim grymasem rozbawił internautów do łez.

loader

Zobacz, jakie trendy będę królować we wnętrzach w nadchodzącym sezonie!